Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Nie dowiary! 86-letni wandal porysował kluczami dwa samochody!

Nie dowiary! 86-letni wandal porysował kluczami dwa samochody!

policja2Trudno w to uwierzyć, ale w Sieradzu staruszek usłyszał zarzut zniszczenia mienia, ponieważ zarysował pękiem kluczy karoserie dwóch samochodów. Nie wiadomo dlaczego to zrobił...

 

30 lipca około godziny 10.15 dyżurny sieradzkiej policji otrzymał telefoniczne zgłoszenie o zarysowaniu karoserii na dwóch samochodach zaparkowanych przy jednej z sieradzkich ulic. Na miejscu zdarzenia policjinanci zastali właścicielkę zaparkowanego tam samochodu BMW. Kobieta oświadczyła, że kilka minut wcześniej siedziała za kierownicą swojego auta.
Tuż przy jej samochodzie stał zaparkowany Opel Astra. W pewnym momencie zobaczyła, jak idący chodnikiem znany jej mężczyzna kluczykiem zarysowuje karoserię Opla. Sprawca najprawdopodobniej nie widział jej. Nim zdążyła zareagować, mężczyzna zarysował jej samochód trzymanym w ręku pękiem kluczy. Gdy kobieta wysiadła z samochodu, sprawca ukrył się we własnym mieszkaniu. Po chwili wyszedł i zapytany oświadczył, że...nic takiego nie zrobił. To samo powiedział policjantom. Jednocześnie próbował im wmówić, że pojazdy są zaparkowane w niedozwolonym miejscu. Właściciele samochodów wycenili straty na 600 i 800 złotych.
Sprawce przewieziono do KPP w Sieradzu, gdzie usłyszał zarzut zniszczenia mienia. Za to przestępstwo grozi kra do 5 lat pozbawienia wolności.

(opr. KJB)

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyDupa nie czarodziej

Do baru wchodzi mężczyzna i zamawia setkę czystej. Z kieszeni wyciąga naparstek, odlewa do niego trochę wódeczki, a z drugiej kieszeni wyjmuje małego, kilkucentymetrowego ludzika. Stawia go na barze i podaje naparstek. Barman patrzy na to zdziwiony:
- Panie, skąd pan takiego krasnala wytrzasną?
- Wie pan, byliśmy razem z kolegą Staszkiem w Afryce. Idziemy tam przez dżungle, idziemy i nagle widzimy jak tubylcy tańczą dookoła ogniska. A w środku koła taki wymalowany na kolorowo wywija grzechotnikami. I jak ty mu wtedy, Stachu powiedziałeś? Że on jest dupa a nie czarodziej?!

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u