Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności W BMW X-5 świerzbi noga...

W BMW X-5 świerzbi noga...

policja2Jak się ma samochód BMW X-5 i prawie promil alkoholu w organizmie, to noga świerzbi, a mózg pracuje inaczej. Na dodatek kierowcy tak się spieszyło, że na podwójnej ciągłej wyprzedził... nieoznakowany radiowóz sieradzkiej drogówki.

 

Działo się to 11 sierpnia na trasie Sieradz - Rossoszyca. Policjanci patrolowali drogę w nieoznakowanym radiowozie. W okolicach wsi Czartki zauważyli we wstecznym lusterku szybko zbliżający się do nich samochód. Po chwili SUV marki BMW wyprzedził ich na podwójnej ciągłej, przekraczając również dozwoloną w tym miejscu prędkość o prawie 50 km/godzinę! Kilkanaście chwil później kierowca BMW zatrzymał się na poboczu na polecenie funkcjonariuszy. Policjanci szybko ustalili, że prawdopodobną przyczyną brawurowej i niebezpiecznej jazdy był stan nietrzeźwości kierowcy. Przeprowadzone badanie wykazało prawie 0.9 promila alkoholu w jego organizmie. Teraz 41 – latkowi grozi do 2 lat pozbawienia wolności i utrata prawa jazdy nawet do lat 10.

(opr. KJB)

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyDupa nie czarodziej

Do baru wchodzi mężczyzna i zamawia setkę czystej. Z kieszeni wyciąga naparstek, odlewa do niego trochę wódeczki, a z drugiej kieszeni wyjmuje małego, kilkucentymetrowego ludzika. Stawia go na barze i podaje naparstek. Barman patrzy na to zdziwiony:
- Panie, skąd pan takiego krasnala wytrzasną?
- Wie pan, byliśmy razem z kolegą Staszkiem w Afryce. Idziemy tam przez dżungle, idziemy i nagle widzimy jak tubylcy tańczą dookoła ogniska. A w środku koła taki wymalowany na kolorowo wywija grzechotnikami. I jak ty mu wtedy, Stachu powiedziałeś? Że on jest dupa a nie czarodziej?!

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u