Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Wyjechał z domu rowerem, nie powrócił, jest poszukiwany

Wyjechał z domu rowerem, nie powrócił, jest poszukiwany

pagaczPolicjanci z KPP w Wieluniu poszukują od kilku dni Tadeusza Pagacza. Mężczyzna zaginął 4 sierpnia po tym, jak wyjechał rowerem z miejscowości Turów.

 

Tak o tym wydarzeniu mówiła w Radiu Ziemi Wieluńskiej rzeczniczka prasowa wieluńskiej policji, Katarzyna Grela: - Policjanci z KPP w Wieluniu poszukują zaginionego 62-letniego Tadeusza Pagacza. Mężczyzna wyjechał rowerem z miejsca zamieszkania w Turowie, w gminie Wieluń, 4 sierpnia około godziny 8 i od tamtej pory nie powrócił do miejsca zamieszkania ani też nie nawiązał kontaktu z rodziną. Zaginiony ma wzrost około 160-164 cm, jest szczupłej budowy ciała, włosy krótkie po bokach, czubek głowy bez owłosienia, czoło wysokie, oczy niebieskie, uszy odstające, posiada również ubytki w uzębieniu, ma też protezę górnej szczęki.
Osoby posiadające wiedzę na temat przebywania mężczyzny proszone są o kontakt z KPP w Wieluniu od 7.30 do 15.30 pod numerem telefonu 43 843 72 80 lub całodobowo - 43 843 72 11 oraz pod numerem alarmowym 112.

(opr. KJB)

Foto: KPP w Wieluniu

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyDupa nie czarodziej

Do baru wchodzi mężczyzna i zamawia setkę czystej. Z kieszeni wyciąga naparstek, odlewa do niego trochę wódeczki, a z drugiej kieszeni wyjmuje małego, kilkucentymetrowego ludzika. Stawia go na barze i podaje naparstek. Barman patrzy na to zdziwiony:
- Panie, skąd pan takiego krasnala wytrzasną?
- Wie pan, byliśmy razem z kolegą Staszkiem w Afryce. Idziemy tam przez dżungle, idziemy i nagle widzimy jak tubylcy tańczą dookoła ogniska. A w środku koła taki wymalowany na kolorowo wywija grzechotnikami. I jak ty mu wtedy, Stachu powiedziałeś? Że on jest dupa a nie czarodziej?!

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u