Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Prezydent Sieradza zaprasza na wycieczkę do Muzeum Powstania Warszawskiego

Prezydent Sieradza zaprasza na wycieczkę do Muzeum Powstania Warszawskiego

9eedb11a4ec8797ac511ed3c46c01952-4dfb0-fit-405-295W Biurze Rady Miejskiej w Urzędzie Miasta Sieradza, w pokoju nr 29 lub pod numerami telefonu 43/826-61-29, 43/826-6130 rozpoczęły się zapisy na doroczną wycieczkę do Muzeum Powstania Warszawskiego w stolicy. Zaplanowano ją na 26 sierpnia. Udział jest bezpłatny. Skorzystać może 50 osób.

 

Z uwagi na duże zainteresowanie wycieczką przy jednorazowym zgłoszeniu można zapisać tylko dwie osoby. Uczestniczący już w takiej wycieczce w latach poprzednich zostaną zapisani na listę rezerwową. Istnieje konieczność wypełnienia pisemnego zgłoszenia udziału w wycieczce z uwagi na RODO. Informacje jak również wzór zgłoszenia znajdują się na stronie internetowej Urzędu Miasta Sieradza www.umsieradz.pl oraz w Biuletynie Informacji Publicznej.

Leon

fot. https://www.1944.pl/fototeka/kanaly,64.html

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyDupa nie czarodziej

Do baru wchodzi mężczyzna i zamawia setkę czystej. Z kieszeni wyciąga naparstek, odlewa do niego trochę wódeczki, a z drugiej kieszeni wyjmuje małego, kilkucentymetrowego ludzika. Stawia go na barze i podaje naparstek. Barman patrzy na to zdziwiony:
- Panie, skąd pan takiego krasnala wytrzasną?
- Wie pan, byliśmy razem z kolegą Staszkiem w Afryce. Idziemy tam przez dżungle, idziemy i nagle widzimy jak tubylcy tańczą dookoła ogniska. A w środku koła taki wymalowany na kolorowo wywija grzechotnikami. I jak ty mu wtedy, Stachu powiedziałeś? Że on jest dupa a nie czarodziej?!

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u