Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Wyszedł z domu 4 sierpnia i ślad po nim zaginął

Wyszedł z domu 4 sierpnia i ślad po nim zaginął

poszukiwanyPolicja poszukuje zaginionego! To 35- letni Andrzej Cłapa, który oddalił się z miejsca pobytu we wsi Biesiec, w gminie Złoczew.

 

7 sierpnia policja została powiadomiona o zaginięciu Andrzeja Cłapy. Według informacji od jego rodziny, mężczyzna wyszedł z domu 4 sierpnia około godziny 12 w nieznanym kierunku. W domu zostawił dokumenty. Od tego czasu nie nawiązał żadnego kontaktu z rodziną.
Wygląd
Wzrost około 165 cm., włosy krótkie, ciemne, szczupłej budowy ciała, bez znaków szczególnych.
Ubiór.
W momencie zaginięcia ubrany był w czarne spodnie dresowe, obuwie typu sportowego koloru granatowego, szary podkoszulek typu t-shirt.
Policja prosi o kontakt wszystkie osoby które mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu poszukiwanego. Prosi o kontakt z Komisariatem Policji w Złoczewie pod numerem telefonu 43-820-22-07 lub pod numerem alarmowym 112. W razie konieczności zapewnia anonimowość.

KPP Sieradz

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyDupa nie czarodziej

Do baru wchodzi mężczyzna i zamawia setkę czystej. Z kieszeni wyciąga naparstek, odlewa do niego trochę wódeczki, a z drugiej kieszeni wyjmuje małego, kilkucentymetrowego ludzika. Stawia go na barze i podaje naparstek. Barman patrzy na to zdziwiony:
- Panie, skąd pan takiego krasnala wytrzasną?
- Wie pan, byliśmy razem z kolegą Staszkiem w Afryce. Idziemy tam przez dżungle, idziemy i nagle widzimy jak tubylcy tańczą dookoła ogniska. A w środku koła taki wymalowany na kolorowo wywija grzechotnikami. I jak ty mu wtedy, Stachu powiedziałeś? Że on jest dupa a nie czarodziej?!

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u