Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Rodzinny Charytatywny Piknik Strzelecki dla Natalii w Okręgilcy

Rodzinny Charytatywny Piknik Strzelecki dla Natalii w Okręgilcy

nataliabunkierKlub Bunkier, mający swoją siedzibę przy ulicy Łaskiej 5 w Zduńskiej Woli, oraz strzelnica w Okręglicy w gminie Sieradz zapraszają w niedzielę 18 sierpnia na Charytatywny Piknik Strzelecki, z którego cały dochód przeznaczony zostanie na pomoc dla sparaliżowanej klubowiczki Natalii.

 

Atrakcje będą dla KAŻDEGO, w tym mnóstwo dla dzieci, a przede wszystkim strzelanie z niektórych rodzajów broni, jak: karabiny, pistolety, rewolwery, strzelby, shotguny, obrzyny, starocie i broń sił specjalnych. Będą też dmuchane zjeżdżalnie, wata cukrowa, malowanie twarzy, niespodzianki, grill i muzyka. Początek godz. 10. Planowane zakończenie godz.18.
"Kim jest Natalia? Natalia jest sparaliżowana po wypadku - NFZ proponuje rehabilitację na 2027 rok (!!!), a przecież ważny dla Niej jest każdy dzień. Natalia - co się stało? W niedzielę 19 sierpnia 2018 roku była bardzo ładna pogoda. Natalia wraz z chłopakiem wybrali się na obiad aby spędzić trochę czasu poza domem i odpocząć od nauki. Zaledwie 5 km od domu Natalii doszło do wypadku. 70-letni mężczyzna nadjeżdżający z naprzeciwka wymusił pierwszeństwo przejazdu i zajechał im drogę. Sekundy... Śmigłowiec LPR zabrał ją w krytycznym stanie do szpitala Kopernika w Łodzi. Zmiażdżony rdzeń kręgowy, potrzaskana miednica, wyłamane żebra i mnóstwo obrażeń wewnętrznych.
Dopiero w lutym opuściła szpital. Od powrotu rehabilituje się codziennie w domu i na basenie. A to to są duże pieniądze.. Państwo jak zwykle ma kasę na ośmiorniczki, budowę namiotu dla posłów za 1mln a NFZ nie ma ani grosza na pomoc Natalii. Dlatego my i Wy pomagamy.'' Cegiełka na piknik to tylko 40 zł! Kup ich dowolną ilość na miejscu.
Zabierzcie rodziny. Postrzelacie sobie z czego chcecie, pogadamy o broni, o wojsku, może o zrobieniu pozwolenia. Dzieciaki się pobawią i postrzelają z mniejszych kalibrów. Porobicie fotki, fajnie spędzicie dzień, zjecie kiełbasę z grilla i inne pyszności - zachęcają organizatorzy. JEŚLI NIE MOŻECIE PRZYJECHAĆ TO SKORZYSTAJCIE Z MOŻLIWOŚCI WPŁATY: https://zrzutka.pl/rehabilitacja-i-szansa-na-samodzielne-funkcjonowanie-sndbf3"

SPONSORZY:
Zarząd Okręgowy PZŁ w Sieradzu
https://www.facebook.com/SuperProfilsdz/
https://www.facebook.com/Restauracja.Hotel.Wroblewscy/
https://www.facebook.com/hydromaszzapole/
https://www.facebook.com/bunkier.pro
https://www.facebook.com/KrokodylekAnimacje/
https://www.facebook.com/Eko-Oil-Sieradz-1619413675052194/
https://www.facebook.com/sklepszostak/
https://www.facebook.com/borowinabroszki/

Opr. Leon

Inne wydarzenia w Sieradzkiem na: --> http://siewie.tv/artykuly/aktualnosci/10221-co-gdzie-kiedy-w-sieradzkiem-od-14-do-22-sierpnia

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipy,,Wisienki sobie jem...''

Koń w pełnym galopie ucieka przed stadem wygłodniałych wilków! Co chwilę obraca się za siebie i widzi że wilki są coraz bliżej.
W pewnym momencie zdaje sobie sprawę, że nie zdoła im uciec i że jedynym ratunkiem będzie ucieczka na drzewo.
W ostatniej chwili udaje mu się tam wdrapać. Zdyszany siedzi na gałęzi, a tu - ku jego zdziwieniu - obok siedzi krowa.
Zaskoczony pyta:
-Co ty tutaj robisz?
-Wisienki sobie jem!
-Jak to? Przecież to jest grusza?
- A w słoiczku sobie przyniosłam...

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u