Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Wielka draka w Zgodzie? Czy Michał Kołodziejczak ?

Wielka draka w Zgodzie? Czy Michał Kołodziejczak ?

kolodzi8ejcxakfbMichał Kołodziejczak, rolnik z gminy Błaszki, lider AgroUnii i niedawno założonej partii Zgoda, raczej nie powalczy o mandat posła (http://siewie.tv/artykuly/aktualnosci/10145-nowa-partia-na-politycznej-mapie-to-zgoda-z-michaem-koodziejczakiem-na-czele). Miał być jedynką tej nowej partii w stolicy. Jednak, jak można było usłyszeć w czwartek 15 bm. podczas rozmowy z Michałem Kołodziejczakiem w Polsacie, w Zgodzie nie wszystko jest do końca uzgodnione i... zgodne.

 

Na swoim profilu Michał Kołodziejczyk opublikował oświadczenie (pisownia oryginalna - przyp. siewie.tv): " Drodzy, z wielką przykrością muszę poinformować Was, że zdecydowałem zawiesić swój udział w projekcie ZGODA. Niestety mimo wszelkich podjętych przeze mnie prób rozwiązania tej sprawy, okazało się, że niektóre osoby, z którymi współtworzyliśmy ten projekt nie są tak naprawdę zainteresowane walką o nasz program, a jedynie realizacją swoich, partykularnych interesów. Nie da się tworzyć tak ambitnego i świeżego projektu bez ciężkiej pracy wszystkich stron.
Wiem, że wielu z Was zaufało temu pomysłowi i chciało działać z nami. Bardzo Wam za to dziękuję, ale nie mogę pozwolić na to, by ludzie pełni ideałów i chęci prawdziwej zmiany, zmarnowali swój potencjał, a tak uważam - stałoby się w ZGODZIE. Ta sytuacja dobitnie pokazuje mi, jak bardzo potrzebna jest głęboka odnowa w polskiej polityce i że tylko wymiana starych układów i nowi ludzie mogą zdziałać coś na lepsze. Wszystkim Wam, którzy zaufaliście mi i mnie wspieracie, dziękuję z całego serca i obiecuję, że to nie koniec moich działań i walki o lepszą Polskę. Gorycz porażki, która dziś czuję, przekujemy w przyszłości na jeszcze większą siłę do działania!" Na pytanie dziennikarki Polsatu, czy takie oświadczanie oznacza rezygnację z walki o mandat posła, Kołodziejczak odparł, że decyzję ostateczne podejmie na początku przyszłego tygodnia. Nie krył, że rozważa podjęcie współpracy dla dobra rolników z całego kraju i walki o ich prawa z innymi już działającymi komitetami wyborczymi. Jakimi...??? Tego nie chciał zdradzić. Na pewno - jak w końcu stwierdził na antenie TV Polsat - nie będzie to PiS.

Leon

Fot. FB/ arch. M. Kołodziejczak

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipy,,Wisienki sobie jem...''

Koń w pełnym galopie ucieka przed stadem wygłodniałych wilków! Co chwilę obraca się za siebie i widzi że wilki są coraz bliżej.
W pewnym momencie zdaje sobie sprawę, że nie zdoła im uciec i że jedynym ratunkiem będzie ucieczka na drzewo.
W ostatniej chwili udaje mu się tam wdrapać. Zdyszany siedzi na gałęzi, a tu - ku jego zdziwieniu - obok siedzi krowa.
Zaskoczony pyta:
-Co ty tutaj robisz?
-Wisienki sobie jem!
-Jak to? Przecież to jest grusza?
- A w słoiczku sobie przyniosłam...

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u