Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Miał istotne powody do ucieczki przed policjantami

Miał istotne powody do ucieczki przed policjantami

policja2Do zakładu karnego trafił 34-latek poszukiwany listami gończymi. Zduńskowolanina zatrzymali policjanci po dramatycznym pościgu. Odpowie też za kierowanie samochodem pomimo sądowych zakazów oraz niezatrzymanie się do kontroli drogowej. Grozi za to kara do 5 lat więzienia.

 

17 sierpnia pełniący służbę w gminie Zduńska Wola funkcjonariusze ruchu drogowego rozpoznali poszukiwanego mężczyznę, siedzącego za kierownicą samochodu Audi. Na widok sygnałów świetlnych radiowozu i dźwięk policyjnych sygnałów kierowca przyśpieszył i zwyczajnie zaczął uciekać. W trakcie pościgu mężczyzna porzucił samochód i uciekał pieszo. Policjanci dogonili go i obezwładnili. Okazało się, że 34-letni zduńskowolanin kierował samochodem pomimo sądownie orzeczonych zakazów prowadzenia pojazdów mechanicznych. Był także poszukiwany listami gończymi.
Nieodpowiedzialny kierowca trafił do zakładu karnego, gdzie będzie odbywał karę pozbawienia wolności za wcześniejsze konflikty z prawem. Odpowie również za kolejne złamanie sądowego zakazu prowadzenia pojazdów oraz niezatrzymanie się do kontroli drogowej.

(opr. KJB)

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

ZalogujReklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyRefleksja żony, riposta męża

Żona do męża: - Wiesz kochanie, ta para co mieszka obok bardzo się kocha. On ją całuje a powitanie i pożegnanie. Chcę byś też tak robił.
- Odbiło ci? Przecież prawie jej nie znam!

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u