Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Udany piknik strzelecki dla Natalii

Udany piknik strzelecki dla Natalii

IMG_9727PiknikNataliiNa ten piknik zapraszaliśmy, więc tym bardziej cieszy, że impreza się udała. Dopisała pogoda, dopisali uczestnicy, którzy bawili się w minioną niedzielę w Okręglicy na ,,Pikniku strzeleckim dla Natalii''. W wydarzeniu wzięło udział około tysiąca ludzi dobrej woli! Dzięki nim udało się zebrać aż 30 tys. zł.

Te pieniądze mają pomóc mieszkance Złoczewa w powrocie do zdrowia. Natalia Dybska miała przed rokiem poważny wypadek samochodowy. Pieniądze potrzebne są na kosztowną rehabilitację dziewczyny.
Natalia cieszy się z pomocy. Zwłaszcza, że - jak przyznaje - czuje się znacznie lepiej, kiedy jest wspomagana intensywną rehabilitacją. Natalii można też pomagać za pośrednictwem internetu uczestnicząc w aukcji na Charytatywni Allegro. Można tam licytować bardzo ciekawe przedmioty! Jakie? Na przykład rękawice bokserskie z autografami Mameda Khalidova i Krzysztofa Głowackiego, koszulka z autografem Artura Kozłowskiego, piłki i koszulki podpisane przez piłkarzy Warty Sieradz, a nawet kolację dla dwóch osób w restauracji i hotelu Wróblewscy w Sieradzu! Podajemy link do tej aukcji: https://www.facebook.com/events/1211900332267162/
Oczywiście wszystkie pieniądze są przekazane na rehabilitację Natalii !

lek.

Foto: Sylwia Glazer

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyJak stracić na wadze?

Jak stracić na wadze? To bardzo proste. Trzeba kupić wagę za sto złotych, a sprzedać za pięćdziesiąt...

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u