Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Ciekawostka wyborcza? Kandydatka do Sejmu z PiS przypisuje sobie na banerach pochodzenie z wielu miast regionu!

Ciekawostka wyborcza? Kandydatka do Sejmu z PiS przypisuje sobie na banerach pochodzenie z wielu miast regionu!

piskoloszczyk1Były burmistrz Błaszek na bieżąco śledzi i relacjonuje na swoim profilu na portalu społecznościowym to, co w gminie robi jego następca. Ale nie tylko. Bacznie śledzi także kampanię wyborczą w regionie. I odkrył, że mieszkanka gminy Błaszki, starająca się o mandat posłanki do Sejmu w październikowych wyborach, jest wręcz... wszędobylska.

Aktualna przewodnicząca Rady Powiatu Sieradzkiego rozwieszając swoje banery w różnych miastach województwa, na każdym z nich twierdzi, że właśnie pochodzi z tego miasta.... Karol Rajewski sprawę nagłośnił na FB, a tą dalej zajęły się ogólnopolskie media. Bo chyba nawet wyborcy z Łódzkiego, a ta pani kandyduje do Sejmu listy PiS w okręgu nr 11, obejmującego m.in.: Sieradz, Zgierz, Pabianice i nawet dalekie od Błaszek Kutno, chyba wprowadza wyborców w błąd. Ci już się pogubili, skąd pani Olga Kołoszczyk, bo o niej mowa, pochodzi? Wyrzucony kilka lat temu z PiS Karol Rajewski pyta wprost: "Kandydatka z ....no właśnie skąd ? Mieszkańcy wielu miejscowości w regionie przecierają oczy ze zdumienia, widząc banery pewnej mieszkanki gminy Błaszki. Jedynie ponoć ludzi z WARTY nic już nie jest w stanie zdziwić." Może chodzi o to, że w Warcie jest szpital psychiatryczny..?
Skąd pochodzi pani Olga? Z Błaszek, Pabianic, Zgierza, Sieradza, Warty, Łęczycy, Wróblewa, Klonowej, Goszczanowa, Wielunia czy Łasku? Bo tak się promuje na swoich banerach. Na każdym inaczej. Jedno jest dla nich wspólne: zdjęcie i logo partii, z której dostała nr 14 na liście. Reszta... Resztę powinniśmy pominąć milczeniem, ale wprowadzanie wyborców w błąd takimże być nie może pominiętym. Po zamieszczeniu przez Karola Rajewskiego wpisu o tej dziwnej kampanii Olgi Kołoszczyk niektórzy próbowali od niej dowiedzieć się, skąd tak naprawdę pochodzi. Kandydatka - do niedawna aktywna w mediach społecznościowych teraz jednak milczy i na zapytania na FB nie odpowiada. „Jak możesz robić z siebie takie pośmiewisko i wypisywać na każdym plakacie, że pochodzisz z innego miasta? Myślałaś, że się nie wyda?” - napisał na profilu Olgi Kołoszczyk jeden z internatów.
A może pani Oldze chodzi właśnie o to, aby pisali, komentowali, nieważne czy dobrze, czy źle? No cóż, gdzie diabeł nie może tam babę pośle. Czy aby taki styl kampanii będzie skuteczny w walce o mandat posła?

KaMi S

Fot. z postów Karol Rajewski i Olga Kołoszczyk ( https://www.facebook.com/pages/Biuro-Senatora-prof-Micha%C5%82a-Sewery%C5%84skiego/114657723247065?eid=ARBl_imtYWyxUS7tVaQSEMtksnhiJdd3ZR9dkWK3G6yUBk7fwJ81CWf80_lQ2m7cDtxEdoYBW86LvhRJ&timeline_context_item_type=intro_card_work&timeline_context_item_source=100002311807016&fref=tag)/FB

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyDziadek przestał chrapać...

Zakłopotany syn zwraca się do ojca:
- Mam dwie wiadomości...
- Pewnie dobrą i złą?
- ...tak jakby, ale dwie w jednej...
- Jak to?! - Ano, dziadek przestał chrapać...

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u