Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Budowa łącznika przy S8 wchodzi na ostatnią prostą /foto/

Budowa łącznika przy S8 wchodzi na ostatnią prostą /foto/

69494626_2380771762176818_5735869669223432192_nJak zapewnia wicestarosta zduńskowolski Wojciech Rychlik, na łączniku do drogi S8 w powiecie zduńskowolskim budowane są już wszystkie ronda, cały korpus drogi wraz z masą giasfaltową wiążącą i wyrównawczą. Trwa układanie masy ścieralnej. Zbudowany jest także ciąg pieszo rowerowy, odwodnienie drogi. Trwa też montaż oświetlenia i nasadzenie około 300 drzew. Do 26 września Starostwo Powiatowe w Zduńskiej Woli planuje zakończyć roboty budowlane.

Wicestarosta jednak nie potrafi precyzyjnie odpowiedzieć, kiedy zjazd będzie oddany dla ruchu, choć zdaje sobie sprawę, że obecnie wprowadzone objazdy są dla kierowców uciążliwe.
- Mam nadzieję że GDDKiA zgodzi się na dopuszczenie do ruchu samego ronda, by udrożnić ruch na samym węźle w kierunku Marzenina i Osiedla Karsznice bez pełnej procedury i pozwoleń na łącznik. Inaczej to potrwa. Nie umiem precyzyjnie odpowiedzieć jak długu. Wojciech Rychlik liczy na połowę października, ale dodaje, że wszelkie procedury mogą równie dobrze potrwać nawet do grudnia.

Leon

Fot. z posta W. Rychlik/FB

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyDziadek przestał chrapać...

Zakłopotany syn zwraca się do ojca:
- Mam dwie wiadomości...
- Pewnie dobrą i złą?
- ...tak jakby, ale dwie w jednej...
- Jak to?! - Ano, dziadek przestał chrapać...

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u