Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Rozsypanie zboże zablokowało drogę Wieluń - Dzietrzkowice

Rozsypanie zboże zablokowało drogę Wieluń - Dzietrzkowice

265-98477Ponad pięć godzin zablokowana była wczoraj droga z Dzietrzkowic do Wielunia po tym, jak wywróciła się tam naczepa samochodu ciężarowego z której wysypało się zboże - informuje asp. sztab. Damian Pawlak, rzecznik prasowy KPP w Wieruszowie.

Do tej kolizji drogowej doszło przed godziną 10 na ulicy Wieluńskiej w Dzietrzkowicach. Z ustaleń policjantów wynika, że pęknięcie opony w naczepie samochodu ciężarowego marki DAF było przyczyną wywrócenia się naczepy na jezdnię. W wyniku kolizji na jezdnię wysypało się kilkanaście ton zboża. Kierujący tym składem 21 – letni mężczyzna był trzeźwy. Usuwanie zalegającego zboża i wywróconej naczepy trwało jeszcze po godz.15. Droga z Dzietrzkowic w kierunku Wielunia była wtedy całkowicie zablokowana.

(opr. KJB)

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyPolityczny i sentymentalny

Dawno, dawno temu kancelaria Sejmu zorganizowała wycieczkę autokarową dla liderów partii, które stały wysoko w rankingach popularności. Do podstawionego pod gmach Sejmu autokaru dwupokładowego jako pierwsi wsiedli posłowie płci obojga z Samoobrony i zajęli miejsca na piętrze. Na dolnym pokładzie zasiedli posłowie Platformy Obywatelskiej.
Kiedy autokar ruszył, jak to bywa na wycieczkach, wyciągnięto butelki z bajkowymi napojami wszelkiej maści. Po kilkudziesięciu minutach zapanował pełny luz.
Ale działo się tak tylko na dolnym pokładzie. U góry grobowa cisza. Po przejechaniu kilku kilometrów któryś z platformersów postanowił zajrzeć na piętro, aby "zasięgnąć języka". Wchodzi patrzy, a wszyscy siedzą równo jak w samolocie z głowami opartymi o zagłówki.
- Co się dzieje?! - pyta siedzącej najbliżej Renatki B.
- Co? Wy macie kierowcę, a my nie... - wyszeptała drżącym głosem posłanka.

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u