Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Świat w miniaturze, czyli Festiwal Modelarski w Łasku

Świat w miniaturze, czyli Festiwal Modelarski w Łasku

model4Samoloty z różnych epok, śmigłowce, czołgi, armaty, żaglowce w miniaturze można było zobaczyć podczas 9. edycji Festiwalu Modelarskiego w Łasku. Jak informuje Radio Ziemi Wieluńskiej, zgłoszono rekordową ilość prac, bowiem w konkursie i na wystawach pozakonkursowych wystawiono ich blisko 900! Znakomitych, w większości wykonanych na najwyższym, światowym poziomie.

 

Były także warsztaty modelarskie dla najmłodszych oraz giełda modelarska. W łaskim muzeum zobaczyć było można wystawę Historia 10. Pułku Lotnictwa Myśliwskiego, przygotowana przez Stowarzyszenie „Modelarze Redukcyjni Łask”. Także członkowie tego Stowarzyszenia byli organizatorami tej ciekawej imprezy.
- Festiwal bardzo udany! Cieszymy się, że tak dużo modelarzy nas odwiedziło. Mamy Czechów, poza tym są grupy praktycznie z terenu całego kraju. Są modelarze ze Szczecina, Katowic, Zielonej Góry, z Poznania i z Wielunia, jest silna grupa z Warszawy i z Oleśnicy. - mówił w RZW Andrzej Marek ze Stowarzyszenia „Modelarze Redukcyjni Łask”. info i foto: Radio Ziemi Wieluńskiej

(opr. KJBP)

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyDziadek przestał chrapać...

Zakłopotany syn zwraca się do ojca:
- Mam dwie wiadomości...
- Pewnie dobrą i złą?
- ...tak jakby, ale dwie w jednej...
- Jak to?! - Ano, dziadek przestał chrapać...

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u