Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Oldboye z Maximum poszli na maksa!

Oldboye z Maximum poszli na maksa!

Image_4Na boisku ,,Orlik'' w Zduńskiej Woli- Karsznicach rozegrano ostatnią kolejkę I Ligi Oldboy w piłce nożnej drużyn sześcioosobowych . Po zakończeniu rozgrywek odbyła się ceremonia zakończenia oraz podsumowania ligi, której dokonał dyrektor Biura Promocji Rozwoju Kultury i Sportu, Paweł Szewczyk.

 

W turnieju tym wystartowało pięć drużyn, które walczyły między sobą grając mecz i rewanż. Drużyna zgłoszona do rozgrywek mogła mieć w składzie 12 zawodników, a ich wiek nie mógł być niższy niż 27 lat . Mecze rozgrywano w godzinach dopołudniowych w każdą niedziele na ,,Orliku'' w Karsznicach . Patronatem Honorowym Ligi Oldboy był Prezydent Miasta Zduńska Wola, a koordynatorem animator ,,Orlika'' w Karsznicach, Sylwester Malik.
Oto końcowa tabela Ligi Oldboy .
1 Maximum
2.Korona Meble
3.Serbinów Karsznice
4.Oldboy Team
5.Combat Team
Najlepszy zawodnik Ligi to Marcin Wojtanowicz (Maximum). Tytuł Najlepszy bramkarz uzyskał Marcin Kłos (Maximum). Nagrodę dla najstarszego zawodnika odebrał Mirosław Szaflik (Serbinów Karsznice).
Skład zwycięskiej drużyny Maximum: Dominik Jaros, Marcin Wojtanowicz, Witold Skalski, Marcin Zdziszek, Piotr Urbaniak, Michał Swarzyński, Janusz Godlewski, Grzegorz Skowronek, Rafał Pawlicki, Tomasz Pastusiak, Marcin Kłos i Robert Kołodziejczyk.

ED

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyDupa nie czarodziej

Do baru wchodzi mężczyzna i zamawia setkę czystej. Z kieszeni wyciąga naparstek, odlewa do niego trochę wódeczki, a z drugiej kieszeni wyjmuje małego, kilkucentymetrowego ludzika. Stawia go na barze i podaje naparstek. Barman patrzy na to zdziwiony:
- Panie, skąd pan takiego krasnala wytrzasną?
- Wie pan, byliśmy razem z kolegą Staszkiem w Afryce. Idziemy tam przez dżungle, idziemy i nagle widzimy jak tubylcy tańczą dookoła ogniska. A w środku koła taki wymalowany na kolorowo wywija grzechotnikami. I jak ty mu wtedy, Stachu powiedziałeś? Że on jest dupa a nie czarodziej?!

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u