Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności JTI Polska wchodzi na rynek papierosów elektronicznych. Innowacyjne e-papierosy Logic Compact trafiły do sprzedaży w Polsce

JTI Polska wchodzi na rynek papierosów elektronicznych. Innowacyjne e-papierosy Logic Compact trafiły do sprzedaży w Polsce

Fabryka_2JTI Polska - spółka należąca do Grupy Japan Tobacco International - rozpoczęła sprzedaż w Polsce innowacyjnych papierosów elektronicznych Logic Compact z wymiennymi kapsułkami. Płyn nikotynowy używany do ich produkcji jest wytwarzany w fabryce JTI w Starym Gostkowie, w gminie Wartkowice w powiecie poddębickim.

Jest to kolejna ważna inwestycja JTI w naszym kraju. W ubiegłym roku firma ogłosiła zainwestowanie 100 mln dolarów w fabrykę produkującą nowatorskie wyroby tytoniowe, wykorzystujące technologię podgrzewania tytoniu. W Starym Gostkowie produkowane są również wyroby tradycyjne, w tym papierosy i tytoń do palenia. Łączna wartość inwestycji Grupy JTI w Polsce w ciągu ostatnich 10 lat przekroczyła 800 mln dolarów. Logic Compact będzie wkrótce dostępny w kilkunastu tysiącach punktów sprzedaży na terenie całego kraju.
- Jesteśmy bardzo podekscytowani wejściem w nową kategorię produktów. Jako najszybciej rozwijająca się firma tytoniowa w Polsce w ostatnich 10 latach udowodniliśmy swoją skuteczność oraz doskonałe wyczucie trendów konsumenckich. Logic Compact i technologia wymiennych kapsułek nikotynowych pozwala nam na zaoferowanie dorosłym osobom palącym nowoczesnej alternatywy dla wyrobów tradycyjnych – z zachowaniem pełnej kontroli nad jakością produktu. Prostota kształtu oraz użytkowania tego e-papierosa doskonale odpowiada dzisiejszym oczekiwaniom konsumentów – powiedział Andrzej Skubiszewski, Prezes Zarządu JTI Polska Sp. z o.o. Logic Compact składa się z niewielkiego urządzenia podgrzewającego płyn nikotynowy zawarty w zamkniętej kapsułce. Na początek firma oferuje konsumentom dwa warianty kolorystyczne urządzeń w sugerowanej cenie detalicznej 59 zł za sztukę oraz cztery warianty smakowe kapsułek (7,5 zł za sztukę).
Przypomnijmy, że JTI Polska powstała w 2008 r., po przejęciu przez JTI brytyjskiej Grupy Gallaher, do której należały zakłady w Starym Gostkowie. Od tego czasu JTI jest najszybciej rozwijającą się firmą na polskim rynku tytoniowym i zatrudnia obecnie 2300 osób. Firma zajmuje trzecią pozycję na polskim rynku, z udziałem ponad 18 proc. w rynku papierosów oraz ponad 20 proc. w rynku tytoniu do palenia. Oprócz Logic Compact, w jej ofercie znajdują się produkty marek Winston, Camel i LD. W 2017 r. w uznaniu rozwoju biznesu, zaangażowania społecznego oraz nadzwyczajnej troski o pracowników, Business Centre Club przyznał firmie tytuł „Lidera Polskiego Biznesu”, a w 2018 r. – „Ambasadora polskiej gospodarki” w kategorii „Kreator rozwiązań XXI wieku". W 2019 r. JTI Polska została uznana za najlepszego pracodawcę w Polsce w ramach certyfikacji Top Employers.

JTI (Japan Tobacco International) to czołowa międzynarodowa firma tytoniowa działająca w ponad 130 krajach, należąca do Grupy Japan Tobacco. Jest globalnym właścicielem marek Winston (drugiej na świecie pod względem sprzedaży) oraz Camel poza Stanami Zjednoczonymi. Inne globalne marki to Mevius i LD. Dzięki rozpoznawalnej w świecie marce Logic, JTI jest również ważnym graczem na rynku papierosów elektronicznych, a od 2011 r. jest obecna w kategorii podgrzewanych wyrobów tytoniowych dzięki marce PLOOM. Siedzibą JTI jest Genewa (Szwajcaria). JTI zatrudnia na całym świecie ponad 45 tys. osób i przez pięć ostatnich lat była wyróżniana nagrodą Global Top Employer przyznawaną najlepszym międzynarodowym pracodawcom. Więcej informacji: www.jti.com

(opr. KJB)

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyPolityczny i sentymentalny

Dawno, dawno temu kancelaria Sejmu zorganizowała wycieczkę autokarową dla liderów partii, które stały wysoko w rankingach popularności. Do podstawionego pod gmach Sejmu autokaru dwupokładowego jako pierwsi wsiedli posłowie płci obojga z Samoobrony i zajęli miejsca na piętrze. Na dolnym pokładzie zasiedli posłowie Platformy Obywatelskiej.
Kiedy autokar ruszył, jak to bywa na wycieczkach, wyciągnięto butelki z bajkowymi napojami wszelkiej maści. Po kilkudziesięciu minutach zapanował pełny luz.
Ale działo się tak tylko na dolnym pokładzie. U góry grobowa cisza. Po przejechaniu kilku kilometrów któryś z platformersów postanowił zajrzeć na piętro, aby "zasięgnąć języka". Wchodzi patrzy, a wszyscy siedzą równo jak w samolocie z głowami opartymi o zagłówki.
- Co się dzieje?! - pyta siedzącej najbliżej Renatki B.
- Co? Wy macie kierowcę, a my nie... - wyszeptała drżącym głosem posłanka.

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u