Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Warsztaty dla seniorów w sieradzkim CIK - jak być smart ze smartfonem?

Warsztaty dla seniorów w sieradzkim CIK - jak być smart ze smartfonem?

smartJak korzystać ze smartfonu? Młodzieżowa Rada Miejska wraz z Urzędem Miasta w Sieradzu i firmami Orange oraz Samsung zapraszają seniorów na warsztaty obsługi tych elektronicznych urządzeń.

 

- Smartfony czy tablety to nie jest wcielone zło - mówią członkowie, kończącej już swoją działalność w tej kadencji, Młodzieżowej Rady Miejskiej. To właśnie oni wyszli z inicjatywą, by do urządzeń z systemem android przekonać seniorów. Na warsztatach, które odbędą się w środę 16 października w Centrum Informacji Kulturalnej w Sieradzu, Rynek 18, w godzinach od 10 do 16. Będzie można tam nie tylko zapoznać się z podstawowymi funkcjami nowoczesnych telefonów, ale także z aplikacjami, które potrafią znacznie ułatwić nam życie. Warsztaty przeznaczone są dla 15 osób. Szkolenie prowadzone będzie przez pracowników firmy Orange, z pomocą naszych młodych radnych. Smartfony na warsztaty zapewni firma Samsung. Zgłoszenia na warsztaty przyjmujemy pod numerem telefonu 43 826 61 10 do 14 października. O zakwalifikowaniu do udziału w warsztatach decyduje kolejność zgłoszeń.

Michał Sitarek
Referat Promocji UM w Sieradzu

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyPolityczny i sentymentalny

Dawno, dawno temu kancelaria Sejmu zorganizowała wycieczkę autokarową dla liderów partii, które stały wysoko w rankingach popularności. Do podstawionego pod gmach Sejmu autokaru dwupokładowego jako pierwsi wsiedli posłowie płci obojga z Samoobrony i zajęli miejsca na piętrze. Na dolnym pokładzie zasiedli posłowie Platformy Obywatelskiej.
Kiedy autokar ruszył, jak to bywa na wycieczkach, wyciągnięto butelki z bajkowymi napojami wszelkiej maści. Po kilkudziesięciu minutach zapanował pełny luz.
Ale działo się tak tylko na dolnym pokładzie. U góry grobowa cisza. Po przejechaniu kilku kilometrów któryś z platformersów postanowił zajrzeć na piętro, aby "zasięgnąć języka". Wchodzi patrzy, a wszyscy siedzą równo jak w samolocie z głowami opartymi o zagłówki.
- Co się dzieje?! - pyta siedzącej najbliżej Renatki B.
- Co? Wy macie kierowcę, a my nie... - wyszeptała drżącym głosem posłanka.

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u