Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Srebrne odznaki dla opiekunów SKO w Czechach!

Srebrne odznaki dla opiekunów SKO w Czechach!

PA181113Kolejny sukces odniosła Szkolna Kasa Oszczędności działająca w Zespole Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach w Ogólnopolskim Konkursie SKO dla szkół i nauczycieli za rok szkolny 2018/2019. Uroczysta gala podsumowująca konkurs odbyła się w miniony piątek, 18 października w auli Wydziału Fizyki Politechniki Warszawskiej.

Opiekunowie SKO – Agnieszka Besser-Krysiak i Jarosław Szewczyk w dowód uznania za ponadprzeciętne działania edukacji ekonomicznej oraz upowszechnianie praktycznych aspektów oszczędzania wśród uczniów nagrodzeni zostali srebrnymi odznakami. Uroczystego wręczenia wyróżnień dokonali: Małgorzata Kocoń – dyrektor Biura Młodego Klienta w Banku PKO BP oraz Jan Emeryk Rościszewski – wiceprezes zarządu Banku PKO BP. Nagrodzona została również szkoła w Czechach. Otrzymała nagrodę II stopnia i 2 tys. zł. W konkursie należało wykazać się całorocznymi działaniami, związanymi między innymi z edukacją ekonomiczną, popularyzacją SKO i prowadzeniem bloga na platformie SzkolneBlogi.pl. Gościem specjalnym gali był znany z programu telewizyjnego „Sonda 2”, doktor nauk fizycznych Tomasz Rożek, który zachwycił słuchaczy wykładem pt. „Złożoność”. Z kolei galę po raz kolejny poprowadził znany dziennikarz sportowy Maciej Kurzajewski.

(opr. KJB)

Foto: Zespół Szkół w Czechach

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyZ domu do przedszkola

Wychowawczyni w przedszkolu, podczas rutynowego, okresowego zebrania, zwraca się do rodziców:
- Szanowni Państwo, ja nie wnikam, co Państwo robią w weekend. Ale coś w tym jest, że w poniedziałek wszystkie dzieci stukają się kubeczkami z mlekiem...

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u