Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Nowy komendant sieradzkiej policji

Nowy komendant sieradzkiej policji

adamczykWczoraj nastąpiła także zmiana na stanowisku komendanta Komendy Powiatowej Policji w Sieradzu.. Podinspektora Wojciecha Kuśmierka zastąpił mł. inspektor Cezary Adamczyk. Były komendant znalazł się w dyspozycji komendanta wojewódzkiego. Na stanowisku zastępcy komendanta sieradzkiej policji powołano mł. insp. Cezarego Kacprzyka, które dotychczas pełnił to samo stanowisko w KPP w Zgierzu.

 

Cezary Adamczyk był do tej pory pierwszym zastępcą komendanta powiatowego policji w Sieradzu. Jak nas poinformowano w KWP w Łodzi, Wojciech Kuśmierek ze względów osobistych oddał się do dyspozycji Komendanta Wojewódzkiego Policji. Zaznaczmy, że znowu z policji może odejść doświadczony funkcjonariusz! Chociaż jego przełożeni zapewniają, że wcale tak nie musi być, że wkrótce obejmie nowe stanowisko.
Wojciech Kuśmierek służy w policji blisko 30 lat. Chociaż Na stanowisku zastępcy komendanta sieradzkiej policji zasiądzie, dotychczas pełniący to samo stanowisko w Zgierzu, mł. inspektor Cezary Kacprzyk.

fot: KPP Sieradz

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyNa deptaku niekoniecznie w Ciechocinku

Sanatorium w niewielkim miasteczku, kawiarnia na uzdrowiskowym deptaku. Pani z pretensjami zalotnie pyta pana:
– Panie Krzysiu! Niech mi pan, taki elegancki mężczyzna, znawca damskiej urody powie powie: czy pana zdaniem kobieta po pięćdziesiątce może jeszcze się podobać?
– Naturalnie, pani Jadwigo. A po dwóch... to jeszcze bardziej!

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u