Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Pod szkołę wieczorem z narkotykami...

Pod szkołę wieczorem z narkotykami...

264-103440Po co dwóch młodzieńców wałęsa się wieczorem pod szkołą? Właśnie takie zdarzenie zaintrygowało policjantów wieluńskiej komendy. Dla porządku sprawdzili i trafili! Zatrzymali mężczyzn w wieku 22 i 24 lat, którzy odpowiedzą za posiadanie środków odurzających. Za takie przestępstwo grozi kara do 3 lat więzienia.

Wieczorem 16 listopada policjanci z Wydziału Prewencji KPP w Wieluniu patrolując wieś Dzietrzniki zwrócili uwagę na dwóch młodzieńców przebywających w rejonie tamtejszej szkoły podstawowej. Na widok funkcjonariuszy mężczyźni zaczęli zachowywać się nerwowo. Funkcjonariusze nabrali podejrzeń; a może młodzi ludzie posiadają narkotyki? Przypuszczenia funkcjonariuszy potwierdziły się. Przy 22-latku w trakcie przeszukania znaleziono dwie dilerki z białym proszkiem. Wstępne badania narkotesterem wykazały, że to metamfetamina. W miejscu zamieszkania mężczyzny, w pudełku po papierosach znaleziono marihuanę. 22-latek został zatrzymany. Usłyszał zarzut posiadania środków odurzających.
Monitorując środowisko przestępcze wieluńscy policjanci ustalili, że 24-letni mieszkaniec powiatu wieluńskiego również mógł posiadać narkotyki. 18 listopada przy 24-latku policjanci zabezpieczyli marihuanę. W jego samochodzie funkcjonariusze znaleźli kolejne dilerki z marihuaną i metaamfetaminą oraz wagę elektroniczną. Zabezpieczono również pieniądze. Mężczyzna został zatrzymany i także usłyszał zarzut posiadania środków odurzających. Policjanci ustalają okoliczności tych spraw.

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyJak stracić na wadze?

Jak stracić na wadze? To bardzo proste. Trzeba kupić wagę za sto złotych, a sprzedać za pięćdziesiąt...

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u