Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Nowy komendant powiatowy policji w Pajęcznie

Nowy komendant powiatowy policji w Pajęcznie

250-10411327 listopada w auli Komendy Powiatowej Policji w Pajęcznie odbyła się uroczysta zbiórka z okazji zdania oraz powierzenia obowiązków na stanowisku Komendanta Powiatowego Policji w Pajęcznie. Komendant Wojewódzki Policji w Łodzi generał Andrzej Łapiński powierzył obowiązki Komendanta Powiatowego Policji w Pajęcznie insp. Karolowi Mielczarkowi.

 

W uroczystości wzięli udział Komendant Wojewódzki Policji w Łodzi generał Andrzej Łapiński, kadra kierownicza, funkcjonariusze i pracownicy cywilni Komendy Powiatowej Policji w Pajęcznie. Jak również przedstawiciele lokalnych samorządów oraz przedstawiciele zaprzyjaźnionych służb mundurowych . Podczas uroczystości zgodnej z ceremoniałem policyjnym Komendant Wojewódzki Policji w Łodzi generał Andrzej Łapiński wręczył rozkaz personalny powierzając pełnienie obowiązków służbowych na stanowisku Komendanta Powiatowego Policji w Pajęcznie insp. Karolowi Mielczarkowi, piastującemu do tej pory stanowisko Komendanta Powiatowego Policji w Bełchatowie. Insp. Grzegorz Czubakowski dotychczasowy Komendant Powiatowy Policji w Pajęcznie w swoim wystąpieniu serdecznie podziękował policjantom, pracownikom komendy oraz zebranym gościom za sześcioletnią współpracę. Będzie on teraz pełnił funkcje swojego następcy czyli komendanta Powiatowego Policji w Bełchatowie.
Nowo powołany Komendant Powiatowy Policji w Pajęcznie insp. Karol Mielczarek podziękował za okazane zaufanie, składając tym samym obietnicę poświęcenia się i ciężkiej pracy na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców powiatu pajęczańskiego.

Tekst i foto: KPP w Pajęcznie

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyJak stracić na wadze?

Jak stracić na wadze? To bardzo proste. Trzeba kupić wagę za sto złotych, a sprzedać za pięćdziesiąt...

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u