Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności I znów wokalista z domu kultury „Na Pięterku” stanął na podium

I znów wokalista z domu kultury „Na Pięterku” stanął na podium

kuswiekpieterkoMożna powiedzieć, że dla zaledwie 16-letniego Norberta Kuświka, wokalisty ze Zduńskiej Woli ten kończący się już rok to jedno wielkie pasmo sukcesów, bo na festiwalach i przeglądach ogólnopolskich i międzynarodowych zdobywa nagrody i wyróżnienia jedne za drugą.

 

Nie tylko z tego cieszy się pewnie sam Norbert. Z jego dokonań cieszy się też Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury "Na Pięterku" w Zduńskiej Woli oraz jego opiekun Tomasz Marciniak. Na trwającym trzy dni I Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Polskiej „Zduńskie Ogniki 2019” w Zdunach, w województwie wielkopolskim, Norbert w kategorii wiekowej 16 – 18 lat zajął III miejsce. Serdecznie po raz kolejny gratulujemy sukcesów utalentowanemu wokaliście i zduńskowolskiemu PCKSR, w którego skład wchodzi PMDK.

Leon

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyMama pisze do syna w więzieniu

Matka pisze list do syna odsiadującego gruby wyrok w więzieniu: ,,Synku, może dostaniesz przepustkę, przyjedziesz i pomożesz matce, starej wdowie przekopać ogródek, posadzić ziemniaki?''
Syn odpisał: ,,Kochana Mamo! Nie da rady, naczelnik nie chce mnie puścić nawet na dzień jeden do domu. Ale pamiętaj nie przekopuj ogródka, bo znajdziesz coś takiego, że mnie podwyższą wyrok, a Ciebie też posadzą!''
Mama odpisała: ,,Synku, milicja przekopała dokładnie ogródek. Nic nie znaleźli, ale tak byli wkur...., że mi naubliżali''.
Synek opisał krótko: ,,Mamusiu, pomogłem jak mogłem, ale ziemniaki to już musisz sama posadzić''.

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u