Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności OSY "przyleciały" też do Błaszek

OSY "przyleciały" też do Błaszek

g3-2048x1150W Gminie Błaszki powstały Otwarte Strefy Aktywności (OSA), czyli miejsca, w których mieszkańcy mogą skorzystać z siłowni plenerowych oraz urządzeń sprzyjających rozwojowi sprawności i kultury fizycznej. Zarówno obiekt w Błaszkach, jak i w Gruszczycach powstał dzięki dotacji pozyskanej z Ministerstwa Sportu i Turystyki.

 

Koszt inwestycji 119.646,15 zł w Błaszkach oraz 112.701,26 zł w Gruszczycach. Budowa została dofinansowana z Ministerstwa Sportu i Turystyki w kwocie 100.000,00 zł łącznie dla obu inwestycji w ramach Programu rozwoju małej infrastruktury sportowo- rekreacyjnej – otwarte Strefy Aktywności. Celem programu jest budowa ogólnodostępnych, bezpłatnych stref sportowo-rekreacyjnych, które mają szansę stać się miejscem pierwszej aktywności fizycznej dla dzieci, dorosłych oraz osób starszych, które podniosą w sposób znaczący estetykę przestrzeni publicznej i poprawią jakość życia mieszkańców danego obszaru.

Opr. Leon

Fot. blaszki.pl

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyMama pisze do syna w więzieniu

Matka pisze list do syna odsiadującego gruby wyrok w więzieniu: ,,Synku, może dostaniesz przepustkę, przyjedziesz i pomożesz matce, starej wdowie przekopać ogródek, posadzić ziemniaki?''
Syn odpisał: ,,Kochana Mamo! Nie da rady, naczelnik nie chce mnie puścić nawet na dzień jeden do domu. Ale pamiętaj nie przekopuj ogródka, bo znajdziesz coś takiego, że mnie podwyższą wyrok, a Ciebie też posadzą!''
Mama odpisała: ,,Synku, milicja przekopała dokładnie ogródek. Nic nie znaleźli, ale tak byli wkur...., że mi naubliżali''.
Synek opisał krótko: ,,Mamusiu, pomogłem jak mogłem, ale ziemniaki to już musisz sama posadzić''.

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u