Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Nietrzeźwy kierowca z dożywotnim zakazem prowadzenia pojazdów spowodował kolizję

Nietrzeźwy kierowca z dożywotnim zakazem prowadzenia pojazdów spowodował kolizję

policja236-letni zduńskowolanin spowodował kolizję drogową. Miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu! Dodatkowo zasiadł za kółkiem pomimo dożywotniego sądowego zakazu prowadzenia pojazdów.

 

29 listopada, po godzinie 16, zduńskowolscy policjanci udali na ul. Szadkowską, gdzie doszło do zdarzenia drogowego. Na miejscu ustalili, że kierowca Daewoo dojeżdżając do ronda Solidarności, nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego pojazdu i najechał na tył Renault. Badanie wykazało, że 36-letni sprawca miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu. Dodatkowo prowadził samochód pomimo wydanego przez sąd dożywotniego zakazu kierowania pojazdami mechanicznymi.
Za kierowanie w stanie nietrzeźwości i za kolejne złamanie sądowego zakazu mężczyźnie grozi kara pozbawienia wolności do 7,5 roku.

KPP Zduńska Wola

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyMama pisze do syna w więzieniu

Matka pisze list do syna odsiadującego gruby wyrok w więzieniu: ,,Synku, może dostaniesz przepustkę, przyjedziesz i pomożesz matce, starej wdowie przekopać ogródek, posadzić ziemniaki?''
Syn odpisał: ,,Kochana Mamo! Nie da rady, naczelnik nie chce mnie puścić nawet na dzień jeden do domu. Ale pamiętaj nie przekopuj ogródka, bo znajdziesz coś takiego, że mnie podwyższą wyrok, a Ciebie też posadzą!''
Mama odpisała: ,,Synku, milicja przekopała dokładnie ogródek. Nic nie znaleźli, ale tak byli wkur...., że mi naubliżali''.
Synek opisał krótko: ,,Mamusiu, pomogłem jak mogłem, ale ziemniaki to już musisz sama posadzić''.

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u