Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Grudniowe premiery w Kino Teatr w Sieradzu

Grudniowe premiery w Kino Teatr w Sieradzu

19grudniaKINOTETARSIERADZNowe pozycje filmowe pojawiły się w grudniowym repertuarze Kino Teatr w Sieradzu. To między innymi filmy "Jak poślubić milionera", "Kraina lodu 2", czy "Last Christmas".

 

Repertuar w grudniu:
Miejsce: Kino Teatr (Sieradzkie Centrum Kultury ul. Dominikańska 19)
Bilety dostępne na www.scksieradz.pl oraz w kasie SCK.

Szczegóły poniżej.
9 -12 grudnia:
- godz. 15:15 Młody renifer Alex
- godz. 17:00 Jak poślubić milionera
- godz. 19:00 Jak poślubić milionera.

13 -14 grudnia:
- godz. 15:00 Kraina lodu II
- godz. 17:00 Kraina lodu II
- godz. 19:00 Last christmas.

16 -18 grudnia:
- godz.15:00 Kraina lodu II
- godz.17:00 Kraina lodu II
- godz. 19:00 Last christmas.

19 grudnia:
- godz. 15:00 Kraina lodu II.

Jak poślubić milionera– Polska / Komedia romantyczna 1 godz. 43 min. Bilety w cenie: normalny - 18 zł, ulgowy - 16 zł (dostępne na www.scksieradz.pl oraz w kasie SCK) „Zobacz komediowy przewodnik dla wszystkich, którzy marzą o szczęśliwych związkach! „Jak poślubić milionera” opowiada historię Alicji (Małgorzata Socha), dziewczyny, która przypadkiem trafia na kurs prowadzony przez autorkę bestsellerowych poradników – Sonię (Małgorzata Foremniak). Sonia wychodzi z założenia, że „lepiej płakać w mercedesie niż w pekaesie” i zdradza uczestnikom kursu sprawdzone metody uwodzenia, które zadziałają nawet na najbardziej oporne przypadki.”

Młody renifer Alex – Finlandia / Przygodowy , 1 godz. 26 min. Bilety w cenie: normalny - 17 zł, ulgowy - 15 zł (dostępne na www.scksieradz.pl oraz w kasie SCK) „Zdumiewająca lecz ze wszech miar prawdziwa historia młodego renifera, który przyszedł na świat w samym sercu mroźnej Laponii. Kamera śledzi jego narodziny, dorastanie i trwającą wiele miesięcy podróż przez skutą lodem tajgę, ośnieżone lasy i majestatyczne szczyty fiordów. Przedstawia jego przyjaciół i naturalnych wrogów: lemingi, orły, lisy, łosie, rysie, rosomaki, niedźwiedzie, wilki, wiewiórki oraz pewną psotną łasicę. A ponadto pokazuje, jak pod opieką kochającej mamy Alex dorasta i uczy się trudnej sztuki przetrwania. Wszystko po to, by z młodego renifera stać się ważnym i pełnoprawnym członkiem stada. Idealnym kandydatem do zaprzęgu Świętego Mikołaja!”

Kraina lodu II – USA / Animowany , 1 godz. 43 min. Bilety w cenie: normalny - 17 zł, ulgowy - 15 zł (dostępne na www.scksieradz.pl oraz w kasie SCK) „Dlaczego Elsa urodziła się z magicznymi mocami? Odpowiedź na to pytanie zagraża jej królestwu. Wraz z Anną, Kristoffem, Olafem i Svenem wyruszą w niezwykłą, lecz jednocześnie niebezpieczną podróż.”

Last christmas – USA / Komedia romantyczna , 1 godz. 43 min. Bilety w cenie: normalny - 18 zł, ulgowy - 16 zł (dostępne na www.scksieradz.pl oraz w kasie SCK) „Kate (Emilia Clarke) mieszka w Londynie, czkawką odbijają się jej konsekwencje złych wyborów, jakich dokonała w życiu. Na co dzień pracuje jako elf w jednym ze sklepów z artykułami świątecznymi. Kiedy w jej życie wkracza Tom (Henry Golding), wydaje się, że mężczyzna jest ideałem, może nawet więcej niż ideałem. Ale kiedy do Londynu puka „most wonderful time of the year”, wszystko zaczyna się psuć. A czasem powinno się po prostu pozwolić śniegowi padać, a sercu bić swoim rytmem. No, i wierzyć…”
Wydarzenia na facebook’u: https://www.facebook.com/events/493259797949151/

Opr. KaMi S

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyJak stracić na wadze?

Jak stracić na wadze? To bardzo proste. Trzeba kupić wagę za sto złotych, a sprzedać za pięćdziesiąt...

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u