Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Młodzi mieszkańcy mają już swoją wizję Wieruszowa przyszłości

Młodzi mieszkańcy mają już swoją wizję Wieruszowa przyszłości

76957848_778698769219607_5541553507527557120_nMłodzi wieruszowianie: Piotr Mazurowski, Rafał Kowalczyk i Kacper Bartodziejski stworzyli nieformalną grupę, która postawiła sobie wyjątkowo ambitny cel: pokazać wizję Wieruszowa za kilka, kilkanaście, czy nawet kilkadziesiąt lat. Do kolejnych pomysłów powstają wizualizacje, które są publikowane na stronie internetowej wizjamiasta.pl oraz na fanpage'u Wizjonerzy Wieruszowa. Do tej pory zaprezentowali 30 pomysłów, które ich zdaniem staną się inspiracją dla planowania rozwoju miasta.

 

Na projekt „Młoda wizja miasta” wieruszowianie uzyskali wsparcie z Lokalnego Programu Mikrograntów, finansowanego z Funduszu Inicjatyw Obywatelskich na lata 2014 – 2020” oraz z budżetu gminy Wieruszów. Partnerami przedsięwzięcia są: Fundacja Młodzi Propagują Sztukę, Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Wieruszowie im. Stanisłąwa Staszica oraz Centrum Promocji i Rozwoju Inicjatyw Obywatelskich OPUS.
Młodzież zaprasza też do wypełnienia elektronicznej ankiety na temat przestrzeni publicznej w centrum Wieruszowa. Ankieta stanowić ma narzędzie badawcze skonstruowane na potrzeby pracy dyplomowej pt. „Koncepcja zagospodarowania systemu przestrzeni publicznej w Wieruszowie”, przygotowywanej w Katedrze Zarządzania Miastem i Regionem Uniwersytetu Łódzkiego. Formularz skierowany jest głównie do mieszkańców i innych użytkowników przestrzeni publicznych w centrum Wieruszowa. Uzyskane tą drogą informacje będą służyły wyłącznie celom naukowo-badawczym i nie będą udostępniane osobom trzecim. Ankieta jest anonimowa i dobrowolna. Jej celem jest zbadanie potrzeb mieszkańców i opinii na podany temat. Ankieta wymaga poświęcenia jedynie 10 do 15 minut. Opracował ją Mateusz Pich – student Uniwersytetu Łódzkiego.

Link do ankiety --> : https://forms.gle/jHJbWPA2Qft1Td168

KaMi S

Foto. Wszystkie opracowane już projekty można zobaczyć na: https://www.facebook.com/Wizjonerzy-Wieruszowa-648646188891533/ oraz na: http://wizjamiasta.pl/category/nasze-wizje/

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyDziadek przestał chrapać...

Zakłopotany syn zwraca się do ojca:
- Mam dwie wiadomości...
- Pewnie dobrą i złą?
- ...tak jakby, ale dwie w jednej...
- Jak to?! - Ano, dziadek przestał chrapać...

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u