Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Standupowy wtorek. W Zduńskiej Woli i Sieradzu. Z górnej półki

Standupowy wtorek. W Zduńskiej Woli i Sieradzu. Z górnej półki

10zduniaKto lubi ostry humor i komediową formę artystyczną w postaci monologu przed publicznością, czyli dwoma słowami STAND UP, ma ostatnią okazję, by zobaczyć na scenie znanych, charyzmatycznych satyryków. We wtorek 10 grudnia będzie taka okazja zarówno w Zduńskiej Woli, jak i w Sieradzu.

 

W sieradzkim Teatrze Miejskim wystąpią: Rafał Pacześ i Łukasz "Lotek" Lodkowski. Pacześ zaliczany jest do pierwszej dziesiątki, najlepszych polskich standuperów. Jego filmy na YT obejrzało już ponad 11 mln osób. Łukasz "Lotek" Lodkowski to też jedna z największych gwiazd polskiego stand-upu. Mimo to, komik do tej pory znany był głównie tylko w internecie. Nagrania jego najbardziej znanych (i najśmieszniejszych) występów, takich jak "Izba wytrzeźwień", czy "Holowanie", mają miliony wyświetleń na kanale YouTube. Panowie swoje poczucie humoru zaprezentują w Sieradzu o godzinie 20. Bilety w cenie 40 zł (do kupienia w kasie SCK lub online na scksieradz.pl oraz na www.kupbilecik.pl). Wydarzenie na facebook’u: https://www.facebook.com/events/2859942660696805/ Pół godziny wcześniej, na scenie w zaprzyjaźnionym z siewie.tv Browarze Staropolskim w Zduńskiej Woli wystąpią z kolei Michał Pałubski i Damian Usewicz ( http://www.siewie.tv/artykuly/aktualnosci/10766-zduska-wola-i-stand-up-wystpi-micha-paubski-i-damian- ). Ten pierwszy jako "Misiek" na pewno znany jest wielomilionowej publiczności z telewizyjnych programów kabaretowych z Formacją Chatelet. Usewicz, to z kolei szczeciński komik, konferansjer oraz organizator imprez kabaretowych. Ze sceną związany od 10 lat, współtwórca Stand-up Szczecin, Szczecińskiej Ligi Stand-Up i Szczecińskiej Sceny Komediowej. Bilety w Zduńskiej Woli także są w cenie 40 zł. Są do kupienia na miejscu w sklepie firmowym Browaru lub online na: https://ticketos.pl/event/2762
Start o godz. 19.30. UWAGA! Wydarzenie przeznaczone jest tylko dla widzów dorosłych! Osoby przeszkadzające w występie zostaną wyproszone bez możliwości zwrotu pieniędzy za bilet!
Przypominamy, że na występy w obu miastach zostały już tylko pojedyncze wejściówki. Trzeba się spieszyć, bo taka okazja w regionie pewnie się już w tym roku nie powtórzy!

KaMi S

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyDziadek przestał chrapać...

Zakłopotany syn zwraca się do ojca:
- Mam dwie wiadomości...
- Pewnie dobrą i złą?
- ...tak jakby, ale dwie w jednej...
- Jak to?! - Ano, dziadek przestał chrapać...

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u