Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Standupowy wtorek. W Zduńskiej Woli i Sieradzu. Z górnej półki

Standupowy wtorek. W Zduńskiej Woli i Sieradzu. Z górnej półki

10zduniaKto lubi ostry humor i komediową formę artystyczną w postaci monologu przed publicznością, czyli dwoma słowami STAND UP, ma ostatnią okazję, by zobaczyć na scenie znanych, charyzmatycznych satyryków. We wtorek 10 grudnia będzie taka okazja zarówno w Zduńskiej Woli, jak i w Sieradzu.

 

W sieradzkim Teatrze Miejskim wystąpią: Rafał Pacześ i Łukasz "Lotek" Lodkowski. Pacześ zaliczany jest do pierwszej dziesiątki, najlepszych polskich standuperów. Jego filmy na YT obejrzało już ponad 11 mln osób. Łukasz "Lotek" Lodkowski to też jedna z największych gwiazd polskiego stand-upu. Mimo to, komik do tej pory znany był głównie tylko w internecie. Nagrania jego najbardziej znanych (i najśmieszniejszych) występów, takich jak "Izba wytrzeźwień", czy "Holowanie", mają miliony wyświetleń na kanale YouTube. Panowie swoje poczucie humoru zaprezentują w Sieradzu o godzinie 20. Bilety w cenie 40 zł (do kupienia w kasie SCK lub online na scksieradz.pl oraz na www.kupbilecik.pl). Wydarzenie na facebook’u: https://www.facebook.com/events/2859942660696805/ Pół godziny wcześniej, na scenie w zaprzyjaźnionym z siewie.tv Browarze Staropolskim w Zduńskiej Woli wystąpią z kolei Michał Pałubski i Damian Usewicz ( http://www.siewie.tv/artykuly/aktualnosci/10766-zduska-wola-i-stand-up-wystpi-micha-paubski-i-damian- ). Ten pierwszy jako "Misiek" na pewno znany jest wielomilionowej publiczności z telewizyjnych programów kabaretowych z Formacją Chatelet. Usewicz, to z kolei szczeciński komik, konferansjer oraz organizator imprez kabaretowych. Ze sceną związany od 10 lat, współtwórca Stand-up Szczecin, Szczecińskiej Ligi Stand-Up i Szczecińskiej Sceny Komediowej. Bilety w Zduńskiej Woli także są w cenie 40 zł. Są do kupienia na miejscu w sklepie firmowym Browaru lub online na: https://ticketos.pl/event/2762
Start o godz. 19.30. UWAGA! Wydarzenie przeznaczone jest tylko dla widzów dorosłych! Osoby przeszkadzające w występie zostaną wyproszone bez możliwości zwrotu pieniędzy za bilet!
Przypominamy, że na występy w obu miastach zostały już tylko pojedyncze wejściówki. Trzeba się spieszyć, bo taka okazja w regionie pewnie się już w tym roku nie powtórzy!

KaMi S

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipySąsiad, wpadając niespodziewanie,
Zwłaszcza gdy sobie ciut golnie,
Zawsze zadaje mi to pytanie:
Kiedy to wreszcie pier....?

Co dzień się zmiany wprowadza nowe,
Czyniąc to dość nieudolnie. Sąsiad się ciągle łapie za głowę: Przecież to zaraz pier......

Ja mu tłumaczę, że taką władzę
Wybraliśmy dobrowolnie,
A on mi na to: Nic nie poradzę,
Ale to wkrótce pier......

Tak jak przed laty, proces odnowy
Musi się zacząć oddolnie.
Naród po rozum pójdzie do głowy,
I w końcu wszystko pierdolnie.

Z tego powodu logiczny wniosek
Nasuwa się mimowolnie:
Gdy prawda dotrze do miast i wiosek,
Wtedy to z hukiem pie......

Koła historii, jak uczą dzieje,
Toczą się szybciej lub wolniej,
Lecz każdy reżim, mam tę nadzieję,
Wcześniej czy później pier......

Wybaczcie, proszę, że poemacik
Zakończę nieco frywolnie,
Ale pocieszyć pragnę współbraci,
Że to niebawem pier.....

autor: Wojciech Dąbrowski

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u