Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Kradł elektronarzędzia

Kradł elektronarzędzia

policja1Funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego sieradzkiej komendy zatrzymali 54-latka, który kradł elektronarzędzia w jednym ze sklepów na terenie miasta. Łączna wartość skradzionego mienia to około 1500 zł. Policjanci odzyskali część łupów pochodzących z przestępstwa. Sprawcy grozi kara do 5 lat pobawienia wolności.

 

Policjanci z Wydziału Kryminalnego prowadząc działania wymierzone w przestępczość przeciwko mieniu ustalili, że w jednym z sieradzkich sklepów wielkopowierzchniowych doszło do kilku kradzieży elektronarzędzi. Posiadając rozpoznanie środowiska przestępczego funkcjonariusze wytypowali osobę, która może mieć związek z tym procederem.
9 grudnia policjanci zatrzymali 54 – letniego sieradzanina, który w październiku i listopadzie czterokrotnie ukradł różnego rodzaju elektronarzędzia. Okazało się, że podejrzewany wchodził na teren sklepu i chowając pod kurtką wzięty z regałów towar, omijał linie kas nie płacąc za niego. Łączna wartość skradzionego mienia to około 1500 złotych. Skradzione elektronarzędzia mężczyzna wstawił do miejscowego lombardu, pozostałe sprzedał „na czarnym rynku”. Funkcjonariusze odzyskali część pochodzących z przestępstwa łupów. 56 – latek usłyszał zarzuty kradzieży, a w trakcie przesłuchania w charakterze podejrzanego przyznał się do dokonanych czynów.

(opr. KJB)

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyJak stracić na wadze?

Jak stracić na wadze? To bardzo proste. Trzeba kupić wagę za sto złotych, a sprzedać za pięćdziesiąt...

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u