Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Czy powtórzy sukces Viki Gabor? Marcin Maciejczak z Bartochowa objawieniem The Voice Kids 3

Czy powtórzy sukces Viki Gabor? Marcin Maciejczak z Bartochowa objawieniem The Voice Kids 3

Niespełna 14-letni Marcin Maciejczak z Bartochowa w gminie Warta już został okrzyknięty "objawieniem" programu The Voice Kids Poland 3, który wyemitowany był w TVP 4 bm. Pochodzący z niewielkiej wsi chłopak pojawił się na przesłuchaniach w ciemno z piosenką „I’ ll Never Love Again” z repertuaru Lady Gagi ze ścieżki dźwiękowej do filmu "Narodziny gwiazdy" (posłuchać można tutaj: ---> https://www.youtube.com/watch?v=oJ0j3Gha3EQ - blisko 807 tys. wyświetleń!). Po pierwszych zaśpiewanych przez niego dźwiękach... odwróciły się wszystkie jurorskie fotele. Najbardziej poruszona występem 13-latka była Cleo.

"- Nie wiem, jak to zrobiłeś, ale mnie odcięło" - skomentowała krótko. Dawid Kwiatkowski stwierdził natomiast, że chłopiec śpiewa... lepiej niż on. "- Ręce mi się trzęsą po tym, co usłyszałem. Nie używam takich słów w tym programie, szczególnie na tym etapie, ale masz wielką szansę, żeby wygrać ten program. Naprawdę! Marcin jest indywidualistą w tym, co robi. Wygląda tak jak ja 6-7 lat temu, ale śpiewa lepiej niż ja. Czuję, że kryje się w nim wielka artystyczna dusza" - zachwycał się juror.
Ostatecznie Marcin trafił do drużyny Dawida Kwiatkowskiego. Jego występ przysporzył mu tysiące fanów. Wielu już twierdzi wręcz, że ma ogromne szanse na wygranie trzeciej edycji TVK. Pierwszą wygrała Roksana Węgiel, a Viki Gabor była finalistką drugiej. To otworzyło im drogę do reprezentowania - z sukcesem zresztą - Polski na Festiwalu Eurowizja Junior. Czy Marcin też zajdzie tak daleko? Zobaczymy w kolejnych odcinkach.
Start w TVK to jednak nie jest jego telewizyjny debiut. Wielu widzów może go kojarzyć także z innego show łowiącego talenty. Marcin już ponad rok temu próbował swoich sił w "Mam Talent!", a jego występ z piosenką Zbigniewa Wodeckiego pt. "Zacznij od Bacha" odbił się szerokim echem w sieci - na YouTube ma już ponad 4 mln wyświetleń.
Marcin Maciejczak urodził się 16 stycznia 2006 roku. W tym roku kończy 14 lat. Łatwo więc policzyć, że podczas nagrań pierwszych odcinków "The Voice Kids 3" był trzynastolatkiem, a gdy występował w "Mam Talent!" miał zaledwie 12 lat. Pomimo młodego wieku, Marcin posiada profile w mediach społecznościowych. Na Instagramie można go znaleźć pod nazwą @marcinmaciejczak, a śledzi go tam już blisko 21 tys. internautów.
Marcin uczy się śpiewu w studio wokalnym w Sieradzu pod kierunkiem Jarosława Miłka marzy o własnej płycie oraz koncertach. Trzymamy kciuki za utalentowanego wokalistę i składamy mu serdeczne życzenia z okazji zbliżających się 14. urodzin.

Leon

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyJak stracić na wadze?

Jak stracić na wadze? To bardzo proste. Trzeba kupić wagę za sto złotych, a sprzedać za pięćdziesiąt...

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u