Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Gwałt na nieletniej w gminie Burzenin. Spokrewniony z nią sprawca w areszcie

Gwałt na nieletniej w gminie Burzenin. Spokrewniony z nią sprawca w areszcie

policja2To musi być potwór i zwyrodnialec! Zwłaszcza, że nieoficjalnie mówi się o osobie blisko spokrewnionej ze zgwałconą dziewczynką! A ta nie ma nawet 15 lat. Została skrzywdzona na całe życie!

Zgwałcona przez osobę, która powinna ją chronić i o nią dbać! Tymczasem wyrządziła nie tylko w jej ciele, ale psychice ogromną krzywdę! Na całe lata! Wiadomość o gwałcie wstrząsnęła niewielką wsią w powiecie sieradzkim. Sąsiedzi rodziny, w której doszło do tragedii zachodzą w głowę, co spowodowało, że dorosły - bliski nastolatce - zrobił coś tak ohydnego?!! Że ją miał zgwałcić - rzekomo - w Nowy Rok! Na wniosek prokuratora sąd zastosował wobec gwałciciela trzymiesięczny areszt. Szczegółów sprawy, danych zwyrodnialca, wieku ofiary ani okoliczności w jakich doszło do gwałtu, ze względu na dobro pokrzywdzonej, prokuratura nie zdradza. Nie wiadomo też, czy zatrzymany przyznał się do tego haniebnego czynu, czy był wówczas pijany oraz co nim powodowało. Nie wiadomo też, czy rodzina miała założoną „niebieską kartę”, ani czy policja była tam wcześniej wzywana do domowych interwencji. Na pewno jednak w Prokuraturze Rejonowej w Sieradzu wszczęto śledztwo dotyczące przestępstwa zgwałcenia osoby małoletniej poniżej 15 roku życia. Nie wiadomo też, kto zgłosił gwałt na policję, ani czy ofiara i rodzina zostały objęte opieką psychologa...
Mieszkańcy, liczącej niespełna 200 osób, wsi twierdzą w mediach społecznościowych, że ofiara miała tylko... lat 13! Wspominają też o sprawcy gwałtu jako o bardzo blisko spokrewnionej z nią osobie! Za gwałt na małoletnim grozi od od 3 do 15 lat więzienia, a w trybie kwalifikowanym, czyli - przy szczególnym okrucieństwie - od 5 do 15 lat pozbawienia wolności.

Leon

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyGdy mi ciebie zabraknie...

Autobus z wycieczką zbliża się do granicy.
– Piwo! Siku! – po raz któryś z rzędu rozweseleni wycieczkowicze zmuszają kierowcę do zatrzymania.
Po dłuższej chwili, gdy już z powrotem zajęli miejsca w autokarze, kierowca pyta głośno:
– Czy kogoś nie brakuje?
Cisza. Po przekroczeniu granicy do kierowcy podchodzi mężczyzna i lekko bełkocząc mówi:
– Kurde, nie ma mojej żony...
– No przecież – mówi ze złością kierowca – przed odjazdem pytałem, czy kogoś wam nie brakuje!
Na to facet:
– Ale mnie jej nie brakuje, tylko mówię, że jej nie ma...

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u