Strona główna Artykuły Aktualności Aleksa Pakuła znowu na najwyższym podium tenisistów stołowych w Polsce

Aleksa Pakuła znowu na najwyższym podium tenisistów stołowych w Polsce

HX6A9791W miniony weekend (10-12 bm.) rozegrano w Drzonkowie Grand Prix Polski Żaków w tenisie stołowym. Wśród najlepszych 64 zawodników z całego kraju znalazł się oczywiście zawodnik Klubu Tenisa Stołowego Sieradz Aleks Pakuła, który ze względu na wcześniejsze bardzo dobre występy, był rozstawiony z trzecim numerem na liście startowej.

Po pierwszym dniu Aleks wywalczył miejsce w turnieju głównym do którego awansowało 32 najlepszych zawodników. W półfinale ograł triumfatora ostatniego Grand Prix Polski - Samuela Michnę (3:2) i awansował do finału w którym wygrał 3:0 z Fabianem Sprzączaką. Szczegóły w linku z oficjalnej strony Polskiego Związku Tenisa Stołowego https://www.pzts.pl/aktualnosci/katarzyna-rajkowska-i-aleks-pakula-wygrali-2-grand-prix-polski-zakow-i-zaczek/