Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Lodowisko w Wieluniu czynne od wczoraj

Lodowisko w Wieluniu czynne od wczoraj

lodowiskoWieluński Ośrodek Sportu i Rekreacji zapowiadał i uruchomił wczoraj na ferie sztuczne lodowisko. Jak informuje Radio Ziemi Wieluńskiej, wczoraj od godziny 16 do 21 wejście na taflę było darmowe. Trzeba było zapłacić tylko za wypożyczenie łyżew.

Oto jak mówił o tym wydarzeniu na antenie RZW kierownik WOSiR, Jacek Raszewski.: - W końcu, po wielkich trudach udało nam się uruchomić lodowisko. Z uwagi na warunki atmosferyczne nie udało nam się tego uczynić w piątek, chociaż mieliśmy taką nadzieję. Padający deszcz zniweczył naszą pracę. Dzięki wysiłkowi załogi wczoraj do południa stwierdziliśmy, że otworzymy lodowisko właśnie o 16-ej. Tak jak co roku, tradycyjnie w pierwszym dniu wstęp dla wszystkich był wolny. Nie dotyczy to oczywiście wypożyczenia łyżew. Wszystkich mieszkańców Wielunia i okolic serdecznie zapraszamy.
Od dziś obowiązuje pełnopłatne wejście, ale nie dotyczy to feryjnej oferty dla uczniów szkół podstawowych z gminy Wieluń. Do godz. 15 płacą oni złotówkę w przypadku wejścia indywidualnego, natomiast grupy zorganizowane ze szkół i przedszkoli wchodzą za darmo.

(opr. KJB)

fot: Radio ZW

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyDziadek przestał chrapać...

Zakłopotany syn zwraca się do ojca:
- Mam dwie wiadomości...
- Pewnie dobrą i złą?
- ...tak jakby, ale dwie w jednej...
- Jak to?! - Ano, dziadek przestał chrapać...

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u