Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Na kłopoty Rutkowski. Nagroda 10 tys. euro za pomoc w ujęciu włamywaczy

Na kłopoty Rutkowski. Nagroda 10 tys. euro za pomoc w ujęciu włamywaczy

rutkowskiPod koniec ubiegłego roku doszło do serii włamań i kradzieży w prywatnych posesjach na terenie powiatów wieruszowskiego, pajęczańskiego i kępińskiego. Poszkodowani oszacowali straty na kilkaset tysięcy euro, czyli grubo ponad dwa miliony złotych. Policja dotąd nie ustaliła złodziei. Jedynie na stronach internetowych komend pojawiły się apele o ostrożność i dokładne zabezpieczanie domów i mieszkań oraz firm (http://www.wieruszow.policja.gov.pl/?serwis=ewe&dzial=informacje&id=23633&drukuj=html).

 

Ofiary złodziei skrzyknęły się i poprosiły o pomoc Biuro Detektywistyczne Krzysztofa Rutkowskiego. Rutkowski - jak sam przyznaje - jest już na tropie złodziei! Ich łupem padła biżuteria, zegarki i gotówka oraz drogi sprzęt rtv, jak i wyposażenie zakładów produkcyjno-usługowych! Wyznaczono też nagrodę w wysokości 10.000 euro za wskazanie sprawców! Seria kradzieży miała miejsce po tym, jak wspomniany region został przedstawiony w ogólnopolskich mediach jako tzw. przedsiębiorcze "eldorado", gdzie doskonale rozwijają się biznesy z różnych branż między innymi w meblarskiej. Uwadze złodziei taki news jak widać nie umknął. Krzysztof Rutkowski zorganizował konferencję prasową, na której poinformował o nagrodzie dla osoby, która pomoże w ujęciu złodziei. Jedną z okradzionych osób jest Monika Bednarek z Perzowa. 21 grudnia 2019 roku, pod nieobecność domowników złodzieje włamali się do jej rodzinnego domu. Jak opowiadała poszkodowana, włamywacze dokładnie przetrząsnęli dom. Ich łupem padła biżuteria, zegarki oraz gotówka. Łącznie straty zostały wycenione na 250 000 euro. Pani Monika jest młodą polską artystką, która projektuje i wytwarza biżuterię pod marką BEMOON i właśnie biżuteria sygnowana jej marką została między innymi skradziona (opis biżuterii w filmie poniżej). - Sprawcy mogą obserwować swoje ofiary podkładając im choćby nadajniki GPS - mówił Krzysztof Rutkowski. - Kiedy domowników nie ma, włamują się do wytypowanego domu w godzinach popołudniowych i wieczornych - dodał. Zaapelował również o zwrócenie uwagi na nieznane osoby, które mogą często "kręcić się" w pobliżu domostw, bo mogą to być potencjalni złodzieje.
W powiecie wieruszowskim do włamań doszło m.in. w Polesiu, Wieruszowie i Mirkowie. Nieustaleni do chwili obecnej złodzieje, z domów jednorodzinnych skradli biżuterię oraz pieniądze o łącznej wartości prawie 140 tysięcy złotych. Każdorazowo włamywacze w trakcie swoich przestępczych działań wykorzystywali nieobecność lub sen domowników i w tym czasie włamywali się do pomieszczeń. Biuro Rutkowski oferuje nagrodę w wysokości 10 000 euro za wskazanie sprawców włamań oraz za pomoc w odzyskaniu skradzionych przedmiotów. Każdy, kto posiada informacje na temat tych kradzieży może kontaktować się dzwoniąc pod numer alarmowy Biura Rutkowski 600 007 007.

Więcej na:
https://www.youtube.com/watch?v=c7ym8HMTgnU&feature=emb_logo
https://www.youtube.com/watch?time_continue=32&v=qpvegkl1nHA&feature=emb_logo

KaMi S

Fot. patriot24.net

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipySąsiad, wpadając niespodziewanie,
Zwłaszcza gdy sobie ciut golnie,
Zawsze zadaje mi to pytanie:
Kiedy to wreszcie pier....?

Co dzień się zmiany wprowadza nowe,
Czyniąc to dość nieudolnie. Sąsiad się ciągle łapie za głowę: Przecież to zaraz pier......

Ja mu tłumaczę, że taką władzę
Wybraliśmy dobrowolnie,
A on mi na to: Nic nie poradzę,
Ale to wkrótce pier......

Tak jak przed laty, proces odnowy
Musi się zacząć oddolnie.
Naród po rozum pójdzie do głowy,
I w końcu wszystko pierdolnie.

Z tego powodu logiczny wniosek
Nasuwa się mimowolnie:
Gdy prawda dotrze do miast i wiosek,
Wtedy to z hukiem pie......

Koła historii, jak uczą dzieje,
Toczą się szybciej lub wolniej,
Lecz każdy reżim, mam tę nadzieję,
Wcześniej czy później pier......

Wybaczcie, proszę, że poemacik
Zakończę nieco frywolnie,
Ale pocieszyć pragnę współbraci,
Że to niebawem pier.....

autor: Wojciech Dąbrowski

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u