Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Woda w gminie Goszczanów wciąż nadaje się tylko do prania i mycia toalet. Pić tej z kranu nie wolno!

Woda w gminie Goszczanów wciąż nadaje się tylko do prania i mycia toalet. Pić tej z kranu nie wolno!

sanepidsieradzMieszkańcy gminy Goszczanów nadal mają powód do narzekań! (http://www.siewie.tv/artykuly/aktualnosci/10949-woda-w-gminie-goszczanow-znow-nie-jest-zdatna-do-picia ). We wsiach Chlewo, Chwalęcice, Świnice Kal., Sulmówek, Waliszewice i Wilkszyce ponad 1.200 odbiorców wciąż nie może spożywać wody wprost z kranu, dostarczanej z gminnych wodociągów, w tym z ujęcia przy szkole w Chlewnie.

 

Przygotowania wymaga m.in. woda do: przygotowania posiłków, mycia spożywanych na surowo owoców i warzyw, mycia zębów, mycia naczyń oraz, o czym powinni pamiętać rodzice, także ta do kąpieli noworodków i niemowląt! Woda bez przegotowania może być stosowana jedynie do codziennego mycia - najlepiej po podgrzaniu w bojlerze, prania odzieży, prac porządkowych, np. mycia podłóg i spłukiwania toalet. Kolejny komunikat w sprawie wody właśnie zamieścił na swojej stronie sieradzki sanepid. Obostrzenia, związane z koniecznością gotowania wody przez co najmniej 2-3 minuty obowiązują tym razem do końca lutego (http://www.pssesieradz.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=287:komunikat-z-dnia-21-stycznia-2020r-chlewo&catid=6:komunikaty&Itemid=12 ).

KaMi S

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipy,,Wisienki sobie jem...''

Koń w pełnym galopie ucieka przed stadem wygłodniałych wilków! Co chwilę obraca się za siebie i widzi że wilki są coraz bliżej.
W pewnym momencie zdaje sobie sprawę, że nie zdoła im uciec i że jedynym ratunkiem będzie ucieczka na drzewo.
W ostatniej chwili udaje mu się tam wdrapać. Zdyszany siedzi na gałęzi, a tu - ku jego zdziwieniu - obok siedzi krowa.
Zaskoczony pyta:
-Co ty tutaj robisz?
-Wisienki sobie jem!
-Jak to? Przecież to jest grusza?
- A w słoiczku sobie przyniosłam...

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u