Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności NOWOŚCI CERAMIKI TUBĄDZIN NA TARGACH 4 DESIGN DAYS W KATOWICACH

NOWOŚCI CERAMIKI TUBĄDZIN NA TARGACH 4 DESIGN DAYS W KATOWICACH

tubadzinkatoNa stoisku Grupy Tubądzin znaleźć będzie można nowe kolekcje Macieja Zienia, premierowe dekoracje dla kolekcji Cielo e Terra Doroty Koziara oraz najnowsze wzory wielkoformatowych płyt MONOLITH. Przedstawiciele Grupy Tubądzin wezmą także udział w panelu na temat dobrych praktyk w projektach przyszłości.

Impreza odbędzie się w katowickim Spodku oraz Międzynarodowym Centrum Kongresowym od 6 do 9 lutego 2020 r. Pierwsze dwa dni, czyli czwartek i piątek, są przeznaczone dla branży, ostatnie dni - czyli sobota i niedziela do dni otwarte. Już po raz trzeci Grupa Tubądzin zaprasza profesjonalistów oraz wielbicieli designu na swoje stoisko (nr 45) w Hali MCK. „Cieszymy się, że po raz trzeci wracamy do Katowic, tym bardziej, że tematy, które będą poruszane w tegorocznej edycji targów są nam bardzo bliskie – ekologia, zrównoważony rozwój czy odpowiedzialne projektowanie. Od lat wdrażamy produkty najlepszej jakości, ekologiczne, o ponadczasowym designie. W Katowicach zaprezentujemy naszym klientom nowości produktowe oraz będziemy organizatorem dyskusji o dobrych praktykach w projektach przyszłości” – mówi Amadeusz Kowalski, wiceprezes Zarządu Grupy Tubądzin.
Panel, organizowany przez Grupę Tubądzin i firmę Grohe pt. „Dobre praktyki w projektach przyszłości: architekt, klient, produkt, potrzeby ludzi, #wellbeing, #nature, #future” odbędzie się 6 lutego w godzinach 13.00-13.40, na scenie Dolnego Foyer. Grupę Tubądzin reprezentować będą Ewa Kryszkiewicz, Development and Cooperation with Architects Manager oraz Konrad Karmański, architekt Grupy Tubądzin. Z ramienia Grohe głos zabiorą Cezary Kowalczyk, Project Sales Director i Robert Majkut, właściciel Robert Majkut Design.
Na stoisku Grupy Tubądzin o powierzchni 86 m2 zobaczyć można będzie nowe kolekcje MARKI MONOLITH, które premierę miały na targach Cersaie w Bolonii. Dzięki swoim rozmiarom (120 x 240 cm) dają one wiele możliwości aranżacyjnych. Kolekcja Opal inspirowana jest jednym z najdroższych kamieni na świecie, któremu od setek lat przypisywano niezwykłe właściwości. Z kolei kolekcja Carrara Gold odwołuje się do szlachetnej odmiany białego marmuru z harmonijnie rozmieszczonymi żyłkami.
Z kolei Maciej Zień zaprezentuje 4 najnowsze kolekcje do łazienki – GLEAM, LUCID, SCORIA I SHEEN, wszystkie w formacie 33 x 90 cm. Tym razem projektant zwraca się nie tylko w stronę inspiracji szlachetnymi kamieniami, ale też ku elegancji, czy wręcz przepychowi, tak modemu w 2020 r. Kolekcje były hitem ostatnich targów Warsaw Home.
Na stoisku Ceramiki Tubądzin, zobaczyć będzie można nie tylko flagowe kolekcje firmy, ale też nowe propozycje, w tym dekoracje dla kolekcji Cielo e Terra Doroty Koziara. Kolekcja tej światowej klasy projektantki, podbiła serca klientów i projektantów. Zdobyła nagrodę w konkursie „Design dla Konesera”. Wyróżniona w kategorii „Baza do wnętrza” kolekcja płytek ceramicznych autorstwa Doroty Koziara, zainspirowana polskim pejzażem, składa się z dziewięciu płyt w pastelowych, stonowanych i pudrowych kolorach, które odzwierciedlają barwy nieba i ziemi. Dzięki swojej różnorodności kolekcja Cielo e Terra pozwala na tworzenie nieograniczonych kompozycji aranżacyjnych oraz wpisuje się w nieprzemijające od kilku sezonów pastelowe trendy kolorystyczne. Ceramika Tubądzin wprowadza właśnie mozaiki stworzone do tej kolekcji oraz towarzyszące jej płytki heksagonalne.
Dorota Koziara weźmie także udział w panelach pt. „Projektowanie, które wyraża sprzeciw jednorazowości” (7 lutego, w godzinach 10.00-11.30 w Sali Audytoryjnej) oraz „Kariera. Design jest kobietą” (7 lutego, w godzinach 14.00-15.30 w Sali Audytoryjnej). Targi 4 Design Days to największe w tej części Europy międzynarodowe wydarzenie rynku nieruchomości, architektury, wnętrz i wzornictwa. W nadchodzącej edycji wystąpi na nim 300 prelegentów z Polski i zagranicy oraz odbędzie się blisko 60 dyskusji. Dyskusjom i targom towarzyszyć będą wystawy, warsztaty, spotkania z projektantami oraz gale.
Grupa Tubądzin należy do najlepiej rozpoznawalnych producentów płytek ceramicznych w Polsce. Od 35 lat wyznacza trendy wzornicze, wprowadza nowatorskie produkty i rozwiązania. W Polsce jest pionierem w produkcji płyt wielkoformatowych, sięgających rozmiarem aż 120x240 cm. Jej produkty, wytwarzane z najwyższej jakości surowców, znajdują zastosowanie w każdej przestrzeni, nie tylko łazienkowej. Najwyższej jakości płytki, idealnie oddające wygląd drewna, marmuru czy betonu, produkowane w oparciu o najnowocześniejsze światowe technologie, są znakiem rozpoznawczym Grupy Tubądzin. W roku 2019 firma sprzedawała swoje produkty do 50 krajów. Tubądzin zaprasza do współpracy wybitnych twórców designu i kultury (wśród nich m.in. Maciej Zień, Dorota Koziara, Wojciech Siudmak), organizuje prestiżowe konkursy dla młodych projektantów i architektów – Tubądzin Design Awards oraz angażuje się w działania edukacyjne, społeczne i ekologiczne.
Płytki marki Tubądzin powstają z naturalnych i szlachetnych surowców, a do ich zdobienia stosowane są bezpieczne dla zdrowia i przyrody barwniki. Mając na uwadze dbałość o środowisko firma Tubądzin promuje zasady zrównoważonego rozwoju i inwestuje w innowacyjne rozwiązania – m.in. technologię Continua+, przyczyniając się tym samym do redukcji zużycia energii i emisji dwutlenku węgla do atmosfery. Firma angażuje się również w projekty proekologiczne i podejmuje działania zmierzające do wzrostu świadomości społeczności lokalnej w tym zakresie.

Kontakt dla mediów:
Agata Grenda
rzeczniczka prasowa Grupy Tubądzin
tel. kom. + 48 608 558 405
Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipySąsiad, wpadając niespodziewanie,
Zwłaszcza gdy sobie ciut golnie,
Zawsze zadaje mi to pytanie:
Kiedy to wreszcie pier....?

Co dzień się zmiany wprowadza nowe,
Czyniąc to dość nieudolnie. Sąsiad się ciągle łapie za głowę: Przecież to zaraz pier......

Ja mu tłumaczę, że taką władzę
Wybraliśmy dobrowolnie,
A on mi na to: Nic nie poradzę,
Ale to wkrótce pier......

Tak jak przed laty, proces odnowy
Musi się zacząć oddolnie.
Naród po rozum pójdzie do głowy,
I w końcu wszystko pierdolnie.

Z tego powodu logiczny wniosek
Nasuwa się mimowolnie:
Gdy prawda dotrze do miast i wiosek,
Wtedy to z hukiem pie......

Koła historii, jak uczą dzieje,
Toczą się szybciej lub wolniej,
Lecz każdy reżim, mam tę nadzieję,
Wcześniej czy później pier......

Wybaczcie, proszę, że poemacik
Zakończę nieco frywolnie,
Ale pocieszyć pragnę współbraci,
Że to niebawem pier.....

autor: Wojciech Dąbrowski

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u