menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Siatkarze Tubądzin Volley w trudnej sytuacji, ale z szansą na awans

Siatkarze Tubądzin Volley w trudnej sytuacji, ale z szansą na awans

siatka31Porażką w Częstochowie z tamtejszym AZS 2020 1:3 (w setach 19:25, 30:28, 22:24 i 23:25) siatkarze Tubądzin Volley MOSiR Sieradz skomplikowali sobie drogę awansu do play offów tej grupy II ligi piłki siatkowej.

Sieradzanie zagrali na swoim poziomie tylko w drugim secie. W pozostałych byli cieniem drużyny, która w zeszłym sezonie wygrała z częstochowianami 3:0. Następny mecz sieradzanie zagrają u siebie w hali SP nr 10, w najbliższą sobotę z liderem Czarnymi Rząśnia. Do końca sezonu zasadniczego zostały tylko dwie kolejki spotkań. Aby wygrać rundę zasadniczą Tubądzin Volley powinien wygrać z Czarnymi Rząśnia 3:0 lub 3:1, a potem w takim samym stosunku należy wygrać kolejne spotkanie, no i liczyć na przynajmniej jedną przegraną drużyny z Rząśni.
Po 12 kolejkach tabela wygląda następująco: 1.Czarni Rząśnia: 30 pkt., 2.Tubądzin Volley MOSiR Sieradz: 24, 3.SMS PZPS III Spała: 22, 4.AZS 2020 Częstochowa: 17, 5.Lotnik Łęczyca: 15, 6.Sparta Grodzisk Mazowiecki: 14, 7.Kasztelan Rozprza: 11 i 8.Bzura Ozorków: 8 pkt.