Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Jeden procent dla szkoły muzycznej w Sieradzu

Jeden procent dla szkoły muzycznej w Sieradzu

1procentObchodząca w tym roku jubileusz 35-lecia Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia w Sieradzu apeluje do mieszkańców regionu: "Jeżeli nie rozliczyliście jeszcze PIT-u za 2019 rok – zwracamy się do Państwa z prośbą o przekazanie 1 procenta podatku na Państwową Szkołę Muzyczną w Sieradzu.

 

Zdajemy sobie sprawę z wielu możliwych, szlachetnych celów, na które można przekazać swój 1% podatku, ale gwarantujemy, że pozyskane tą drogą środki dotrą do naszych uzdolnionych uczniów. Z góry dziękujemy! Szczegółowe informacje i wizytówki dostępne są w sekretariacie szkoły oraz u nauczycieli. KRS: 0000270261 CEL: PSM SIERADZ 7368
W ostatnich dniach grudnia 2019 dotarła do nas wiadomość z Fundacji "Młodzi - Młodym", iż za rozliczenie 1 procenta podatku za rok 2018 przekazaliście Państwo 5.714,19 zł. Kwota ta pozwoli na uzupełnienie braków w wyposażeniu szkoły w niezbędne akcesoria muzyczne. Wpływy w ramach 1 procenta podatku za rozliczenie roku podatkowego 2017 wzbogaciło nas o 6.734,43 zł. Za uzyskaną kwotę przeprowadziliśmy kapitalny remont 2 pianin, zakupiliśmy drobne instrumenty i akcesoria muzyczne.
Rok wcześniej Fundacja „Młodzi – Młodym” przekazała nam z Państwa wpłat 3.746,97 zł. Za pozyskane środki zakupiliśmy instrumenty perkusyjne i akcesoria. Rozliczenie za rok 2015 przyniosło nam 1.120 zł. Dzięki temu szkoła wzbogaciła się o dwa sztywne futerały i jeden miękki pokrowiec do wiolonczel. DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM DARCZYŃCOM!

Wchodząc na ten link możecie Państwo rozliczyć swój PIT przez internet: fsmm.pl/7368/panstwowa_szkola_muzyczna_i_st_w_sieradzu ". Polecamy uwadze ten apel. Sieradzka "muzyczna" jest bowiem organizatorem szeregu imprez, które popularyzują szeroko rozumianą kulturę muzyczną w regionie.

Leon

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipy,,Wisienki sobie jem...''

Koń w pełnym galopie ucieka przed stadem wygłodniałych wilków! Co chwilę obraca się za siebie i widzi że wilki są coraz bliżej.
W pewnym momencie zdaje sobie sprawę, że nie zdoła im uciec i że jedynym ratunkiem będzie ucieczka na drzewo.
W ostatniej chwili udaje mu się tam wdrapać. Zdyszany siedzi na gałęzi, a tu - ku jego zdziwieniu - obok siedzi krowa.
Zaskoczony pyta:
-Co ty tutaj robisz?
-Wisienki sobie jem!
-Jak to? Przecież to jest grusza?
- A w słoiczku sobie przyniosłam...

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u