Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Czarnieckiego i Żółkiewskiego w Sieradzu zbudowane

Czarnieckiego i Żółkiewskiego w Sieradzu zbudowane

untitled-4008_1200x800Zakończyły się prace związane z budową ulic Czarnieckiego i Żółkiewskiego na osiedlu Hetmańskim w Sieradzu.

 

Inwestycja kosztowała 1 888 000 zł, z czego nieco ponad 974 tys. zł przeznaczonych zostało na remont ul. Czarnieckiego. Na obu tych ulicach położono nie tylko nową nawierzchnię, ale również pojawiły się chodniki, oświetlenie uliczne, zjazdy do posesji oraz kanalizacja deszczowa. W przypadku ul. Czarnieckiego remontowany był odcinek od skrzyżowania z ul. Skrzetuskiego do ul. Nowowiejskiego. Ulica Żółkiewskiego budowana była na odcinku ponad 2226 m wraz z włączeniami w ul. Skrzetuskiego i ul. Nowowiejskiego. Wykonawcą prac była sieradzka firma Bud-Trans.

Michał Sitarek
Referat Promocji UM w Sieradzu

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

ZalogujReklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyKot to ma GPS

Pewien senator dawno minionej kadencji chciał się pozbyć kota, więc wywiózł go kilka ulic dalej i porzucił. Gdy wrócił do domu, kot już tam był. Następnego dnia wywiózł kota dziesięć ulic dalej. I... po powrocie widzi kota w domu. Wywiózł go jeszcze raz. Krążył ulicami w prawo, w lewo, kluczył i tak aż na drugi koniec miasta. Po kilkunastu minutach dzwoni do domu i pyta żonę:
- Jest kot?
- Ano jest! -odpowiada z przekąsem żona.
- To daj go do telefonu, bo nie mogę trafić do domu...

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u