Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Poszła do piwnicy i... złamała zasady kwarantanny

Poszła do piwnicy i... złamała zasady kwarantanny

policja1Okazuje się, że nawet wyjście do własnej piwnicy to złamanie zasad kwarantanny. A trzeba pamiętać, że policjanci codziennie sprawdzają czy osoby zobligowane przez służby sanitarne do pozostawia w wyznaczonym miejscu stosują się do tego. Każda objęty kwarantanną domową, musi być odpowiedzialna by nie narażać innych na ryzyko.

W poniedziałek, 30 marca policjanci z Łasku otrzymali zgłoszenie, że jedna z mieszkanek Łasku objęta kwarantanną nie stosuje się do przepisów i wychodzi z mieszkania. Kiedy przyjechali na miejsce, skontaktowali się telefonicznie z kobietą, żeby sprawdzić czy jest w domu. Okazało się, że kobieta jest, ale w piwnicy, bo chciała przynieść warzywa. Nie widziała w swoim zachowaniu niczego niewłaściwego. Policjanci w rozmowie z mieszkanką Łasku uświadomili jej, że swoim zachowaniem łamie prawo. Polecili też natychmiastowy powrót do domu.
W sprawie nie przestrzegania przez kobietę kwarantanny zostaną przeprowadzone czynności wyjaśniające w związku z wykroczeniem z art. 116 kw. Funkcjonariusze poinformują o zdarzeniu również służby sanitarne, które mogą nałożyć na osoby łamiące zasady kwarantanny wysoką karę finansową.

(opr. KJB)

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

ZalogujReklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyKwarantanna i seks

Po kilkunastu dniach kwarantanny żona pyta męża:
- Zdzisiu, skarbie, nie masz ochoty na seks?
- Mam, mam i to jaką... Ale przecież nie można jeszcze wychodzić z domu...

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u