Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Rozpoczęła się rekrutacja do Państwowej Szkoły Muzycznej w Sieradzu

Rozpoczęła się rekrutacja do Państwowej Szkoły Muzycznej w Sieradzu

collage_razem_odlotWczoraj ruszyła rekrutacja kandydatów do szkoły muzycznej w Sieradzu. Mamy nową stronę internetową wyposażoną w elektroniczny formularz składania wniosku. Po wypełnieniu wszystkich pól i zaakceptowaniu polityki ochrony prywatności wniosek automatycznie trafia do naszej skrzynki podawczej.

 

Wnioski o przyjęcie należy składać poprzez elektroniczny formularz dostępny na stronie interneto­wej www.psmsieradz.pl do 12 czerwca 2020 r. Pozostałe dokumenty wymagane przez prawo kandydat dostarczy w dniu przesłuchania przed komisją złożoną z nauczycieli naszej szkoły. Data badania uzdolnień muzycznych kandydata zostanie podana do publicznej wiadomości nie póź­niej niż na siedem dni przed wyznaczonym terminem. Szkoła prowadzi naukę gry na następujących instrumentach: akordeon, flet, fortepian, gitara, klarnet, perkusja, sakshorn, saksofon, skrzypce, trąbka, wiolonczela.
W tym roku nie odbyły się tradycyjne Dni Otwarte - pozostaje nam internet i dostępne tam "domowe" koncerty oraz zarejestrowane w latach ubiegłych. Onlajnowy popis klasy skrzypiec https://www.youtube.com/watch?v=HEIwu2Dg_Fo lub ulubiona muzyka filmowa: youtu.be/gACWTE-lby4 youtu.be/ZL2ZzL9u7fM więcej na naszej stronie http://www.psmsieradz.pl/zamiast-koncertu-muzyki-filmowej,1,n38

Sławomir Cieślak
PSM w Sieradzu

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyJak stracić na wadze?

Jak stracić na wadze? To bardzo proste. Trzeba kupić wagę za sto złotych, a sprzedać za pięćdziesiąt...

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u