Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności DZIEŃ DZIECKA Z MOTOCYKLISTAMI W WOJSŁAWICACH

DZIEŃ DZIECKA Z MOTOCYKLISTAMI W WOJSŁAWICACH

101409848_889771918177534_5423696448124354560_nCzłonkowie Stowarzyszenia Motocykliści Zduńska Wola po raz kolejny odwiedzili dzieci z Domu Dziecka w Wojsławicach. Okazją był oczywiście Dzień Dziecka. Niestety, sytuacja z koronawirusem pokrzyżowała im plany i nie mogli urządzić wspólnych zabaw z dzieciakami, jak to co roku bywało.

 

Oto jak motocykliści piszą o tym spotkaniu na FB: ,,Pogoda od rana też nas nie rozpieszczała, zapowiadało się deszczowo i pochmurnie ale na szczęście nie padało i mogliśmy wsiąść na motocykle. Spotkanie tradycyjnie przed Ratuszem, stamtąd ruszyliśmy do Wojsławic. Dotarliśmy tam przed godziną czternastą. Dzieci nie mogły do nas wyjść, ale za to patrzyły na nas z okien. My do środka też nie mogliśmy wchodzić, a szkoda, bo bardzo chcieliśmy pomóc w zamontowaniu i podłączeniu prezentu, jakim był 65-calowy telewizor. Pudełko obkleiliśmy naszymi grupowymi naklejkami, aby użytkownicy pamiętali, od kogo i z jakiej okazji otrzymali upominek. Tak więc na schodach przed budynkiem spotkały się tylko nasze „delegacje”. Dzieci otrzymały od nas jeszcze Xboxa. Telewizor okazał się tak wielki, że nie dało się go przewieźć tradycyjnym samochodem ale tu wsparła nas firma Volkswagen Autoweber ze Zduńskiej Woli, za co bardzo dziękujemy. Samo „wytarganie” telewizora z samochodu okazało się przedsięwzięciem niezwykle zaawansowanym logistycznie. W akcję włączyła się również Grupa Motocyklowa APC Moto - Pasja , firma CEZMAR z Szadku i wielu ludzi dobrej woli. Dodam, że my również otrzymaliśmy od dzieciaków i pań opiekunek drobne upominki oraz podziękowania za pamięć o nich i otrzymane prezenty. Na koniec zrobiliśmy wspólne zdjęcie i rozjechaliśmy się.
Trochę nam było przykro (i dzieciakom pewnie też), że nie możemy tak, jak w poprzednich latach zorganizować konkursów i wspólnie się pobawić. Ale jestem pewna, że nadrobimy to w przyszłym roku. I zrobimy to huczniej niż zwykle. A jeśli dzieciaki zatęsknią za nami i naszymi wspólnymi zabawami, to przecież zawsze mogą nas obejrzeć w telewizorze. Na naszej stronie i na youtube jest sporo nagrań z naszym udziałem. W końcu… 65 cali ULTRA HD w rozdzielczości 4K i technologii HDR, to prawie jak rzeczywistość…

LWG, Alex

foto: Stowarzyszenie Motocykliści Zduńska Wola

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyJak stracić na wadze?

Jak stracić na wadze? To bardzo proste. Trzeba kupić wagę za sto złotych, a sprzedać za pięćdziesiąt...

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u