Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Place zabaw i siłownie zewnętrze w Sieradzu znowu zamknięte

Place zabaw i siłownie zewnętrze w Sieradzu znowu zamknięte

untitled-4908_1200x800W Urzędzie Miasta w Sieradzu odbyło się posiedzenie sztabu kryzysowego powołanego przez Pawła Osiewałę, prezydenta Sieradza. To konsekwencja sytuacji epidemiologicznej w tym mieście.

 

Od wtorku 9 czerwca ponownie zamknięte zostaną place zabaw i siłownie zewnętrze. Mimo podjętych przygotowań swojej działalności nie wznowi Sieradzkie Centrum Kultury. Obiekty sportowe, takie jak stadion czy boiska zewnętrze nadal będą otwarte dla mieszkańców. Ze względów bezpieczeństwa zamknięta zostanie siłownia na terenie MOSiR. Swoje zasady pracy zmienia także Urząd Miasta w Sieradzu. Nadal realizowane są wszystkie usługi, wprowadzone zostały ograniczenia. Do Biura Obsługi Klienta mogą wejść maksymalnie dwie osoby. Została też wydzielona oddzielna strefa dla Urzędu Stanu Cywilnego. - Zobowiązałem MOPS oraz Straż Miejską do działań na rzecz najbardziej narażanych na skutki COVID-19. Do podopiecznych MOPS i seniorów będą rozwożone posiłki, by ograniczyć konieczność wychodzenia z domu – powiedział Paweł Osiewała. Seniorzy będą musieli także poczekać na otwarcie Domu Dziennego Pobytu oraz Klubu Seniora, które miały ruszyć w tym tygodniu.
Podczas posiedzenia sztabu kryzysowego dużo miejsca poświęcono placówkom oświatowym. Ostatecznie podjęto decyzję, że przedszkola będą nadal otwarte. Sytuacja w nich będzie codziennie monitorowana i w razie potrzeby będą podejmowane kolejne decyzje.

Michał Sitarek
Referat Promocji UM w Sieradzu

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

ZalogujReklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyRefleksja żony, riposta męża

Żona do męża: - Wiesz kochanie, ta para co mieszka obok bardzo się kocha. On ją całuje a powitanie i pożegnanie. Chcę byś też tak robił.
- Odbiło ci? Przecież prawie jej nie znam!

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u