Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Rośnie liczba zakażonych COVID-19 w powiecie sieradzkim. 51 nowych przypadków

Rośnie liczba zakażonych COVID-19 w powiecie sieradzkim. 51 nowych przypadków

koronawirusW poniedziałek w powiecie sieradzkim przybyło osób z potwierdzonym zakażeniem koronawirusem (http://siewie.tv/artykuly/aktualnosci/11722-wysyp-zakae-covid-19-w-powiecie-sieradzkim-zamknito-cz-oddziaow-szpitala-w-sieradzu). Mowa o kolejnych 51 osobach z 77, jakie potwierdzono tego dnia w całym województwie. Od początku pandemii w tym powiecie zachorowały w sumie 132 osoby, z czego ponad setka w ostatnich czterech dobach. Chorych jest aktualnie 105 osób.

A jak sytuacja na wieczór, 8 czerwca wyglądała w innych powiatach w Sieradzkiem (chorzy z ostatniej doby/ liczba chorych potwierdzonych w sumie/ liczba osób zmarłych w wyniku powikłań związanych z COVID-19):
- powiat wieluński, 2/136/ 2
- powiat wieruszowski, 3/162/4
- powiat zduńskowolski, 0/19/1
- powiat łaski, 0/11/0
- powiat pajęczański, 5/113/0
- powiat poddębicki, 0/11/0.
W powiecie sieradzkim na kwarantannie przebywa obecnie 148 osób, w wieruszowskim 228, w zduńskowolskim 442, w pajęczańskim 564 (!!!), poddębickim 30, wieluńskim 205, a w łaskim 43. Liczba chorych w powiecie pajęczańskim może się wkrótce zmienić. Na wyniki testów czeka ponad trzysta osób z załogi fabryki mrożonek i lodów w Działoszynie, gdzie wykryto w ubiegłym tygodniu jedno z większych ognisk COVID-19 w województwie. Testom poddano także ich rodziny. Zakażenia w powiecie sieradzkim to efekt ogniska w sieradzkim szpitalu. Pozytywne testy po pobraniu wymazów wyszły zarówno u pacjentów, jak i u personelu lecznicy.

KaMi S

Podobne: http://siewie.tv/artykuly/aktualnosci/11724-place-zabaw-i-siownie-zewntrze-w-sieradzu-znowu-zamknite

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipySiła sugestii

----------------

Mąż był sam w domu. Zachciało mu się pić. Zajrzał do lodówki, a tam... butelka wódki. I to prawie pełna. Nieprawdopodobne, przecież żona nie pije, jemu pić zabrania, wódki nie kupuje! Cud! Wziął błyskawicznie szklaneczkę i nalał sobie setuchnę. Wypił duszkiem i... nic nie poczuł; ani smaku, ani zapachu, choć zaraz po wypiciu powąchał szklankę. Kur... - krzyknął - mam koronawirusa!
Nie miał, kiedy wieczorem zwierzył się żonie Wtedy okazało się, że ta przechowywała tak w lodówce wodę destylowaną...

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u