Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Zakażonych COVID-19 przybywa w Sieradzkiem. Czy czeka ten region głosowanie korespondencyjne?

Zakażonych COVID-19 przybywa w Sieradzkiem. Czy czeka ten region głosowanie korespondencyjne?

koronawirusPrezydent Sieradza Paweł Osiewała rozważa ze względu na rosnącą liczbę zakażeń koronawirusem, aby głosowanie 28 bm. w mieście w wyborach na prezydenta RP miało tylko formę korespondencyjną. Rzekomo ze względu dla dobra mieszkańców ( https://sieradz.eu/sieradz-lubie-tv-10062020). Ci w mediach społecznościowych bojkotują taką decyzję. Uważają, że w przeciwieństwie do Śląska, liczba zakażeń w Sieradzu (chodzi głównie o szpital - przyp. siewie.tv ) i w powiecie sieradzkim jest wciąż niewielka, zwłaszcza, że w zdecydowane większości przypadków u zdiagnozowanych osób ma na ona miejsce bez objawów ( http://siewie.tv/artykuly/aktualnosci/11733-nie-jest-dobrze-w-sieradzkiem-przybywa-zakaonych-koronawirusem-w-sieradzu-i-powiecie-pajczaskim; http://siewie.tv/artykuly/aktualnosci/11725-ronie-liczba-zakaonych-covid-19-w-powiecie-sieradzkim-51-nowych-przypadkow).

I na prezydenta Pawła Osiewałę poszły np. na FB ostre słowa krytyki na sam taki zamysł. Internauci uważają, że w ten sposób zostanie im utrudnione wiarygodne, rzetelne wybranie prezydenta. Słowa krytyki płyną nie tyko od popierających Rafała Trzaskowskiego (ten przez sześć dni zebrał jako ostatni dopisany do listy ponad 1,62 mln głosów, http://siewie.tv/artykuly/aktualnosci/11727-zduskowolanie-murem-za-trzaskowskim), ale także z KW Lewica, KW Bosaka, czy KW Kosiniaka- Kamysza. A jak na wieczór, 10 czerwca wyglądały statystyki związane z koronawirusem w powiatach w Sieradzkiem (chorzy z ostatniej doby/ liczba chorych potwierdzonych w sumie/ liczba aktualnie chorych/liczba osób zmarłych w wyniku powikłań związanych z COVID-19):
- powiat sieradzki 3/138/2
- powiat wieluński, 1/140/ 125/2
- powiat wieruszowski, 5/1627118/4
- powiat zduńskowolski, 2/22/13/1
- powiat łaski, 1/12/8/0
- powiat pajęczański, 9/124/112/1
- powiat poddębicki, 1/12/8/0.

KaMi S

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

ZalogujReklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyRefleksja żony, riposta męża

Żona do męża: - Wiesz kochanie, ta para co mieszka obok bardzo się kocha. On ją całuje a powitanie i pożegnanie. Chcę byś też tak robił.
- Odbiło ci? Przecież prawie jej nie znam!

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u