Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Motocyklista zginął na miejscu

Motocyklista zginął na miejscu

259-114815Sieradzcy policjanci pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Sieradzu wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj (25 bm.) w miejscowości Zawady. 30-letni mieszkaniec powiatu sieradzkiego kierujący motocyklem poniósł śmierć na miejscu. Apelujemy o ostrożność i rozsądek na drodze!

 

Przed godziną 22 dyżurny sieradzkiej komendy otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na drodze krajowej nr 12 w miejscowości Zawady. Na miejsce natychmiast skierowano policjantów sieradzkiej drogówki, których wsparli również policjanci z komisariatów w Błaszkach i Złoczewie. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że jadący w kierunku Blaszek 30 – letni motocyklista kierujący Hondą, najechał na tył ciągnika rolniczego z zamontowanym z tyłu opryskiwaczem. Jako pierwsi czynności ratunkowe motocyklisty podjęli świadkowie wypadku, którymi były osoby z personelu medycznego. Na miejsce zdarzenia przybyły również ekipy pogotowia ratunkowego i straży pożarnej, które przejęły akcję reanimacyjną. Niestety, pomimo podjętych działań ratowniczych motocyklista zmarł.
Pracujący na miejscu zdarzenia policjanci pod nadzorem Prokuratora Rejonowego w Sieradzu wykonali oględziny, zebrali ślady i ustalili świadków wypadku. Jak się okazało, motocyklista nie miał uprawnień do kierowania. Funkcjonariusze przeprowadzili również badanie alkomatem 37 - letniego kierującego ciągnikiem. Okazało się, że był on trzeźwy.

KPP w Sieradzu

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

ZalogujReklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyBieda, a ty sobie ptaszka stroisz!

To było nie tak dawno, pod koniec ubiegłego wieku. Stara chałupa na końcu wsi Brzęczyszczykowice, ubogie małżeństwo, bo przecież nie było jeszcze wtedy 500 plus, wychowujące ośmioro dzieci.
Pewnego wieczora chłop, pouczony przez lekarza, z namaszczeniem zakłada prezerwatywę. Widząc to małżonka oburzona podnosi lament:
- Jasiu, czyś ty zgłupiał do reszty? Dzieci butów na zime nie maja, a ty se ptaszka stroisz?!

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u