Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Nożownik zatrzymany i aresztowany na trzy miesiące

Nożownik zatrzymany i aresztowany na trzy miesiące

260-115033Policjanci z Łasku zatrzymali 30-latka, który podczas libacji alkoholowej zranił nożem kompana od kieliszka. Mężczyzna usłyszał zarzuty spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Na wniosek Prokuratury Rejonowej w Łasku, decyzją sądu został aresztowany na trzy miesiące.

 

Zdarzenie miało miejsce wieczorem, 22 czerwca przy ulicy Warszawskiej w Łasku. Podczas spożywania alkoholu między dwoma uczestnikami libacji doszło do nieporozumień. Po chwili 30-latek najpierw uderzył kompana od kieliszka w twarz, a potem zadał mu kilka ciosów nożem w okolice twarzy, głowy i ręki. Pocięty 34-letek zdołał o własnych siłach dotrzeć do komendy policji, gdzie została mu udzielona pierwsza pomoc, a następnie został hospitalizowany. Zaraz po zgłoszeniu funkcjonariusze rozpoczęli poszukiwania mężczyzny. Skutecznie i szybko nożownik został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu.
Prokurator Rejonowy w Łasku przedstawił 30-latkowi zarzut spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Na wniosek prokuratury decyzją sądu mężczyzna został aresztowany na 3 miesiące.

KPP w Łasku

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyJak stracić na wadze?

Jak stracić na wadze? To bardzo proste. Trzeba kupić wagę za sto złotych, a sprzedać za pięćdziesiąt...

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u