Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Wakacyjne spływy kajakowe rzeką Wartą

Wakacyjne spływy kajakowe rzeką Wartą

kajaki4Wakacyjne spływy kajakowe zaplanowane zostały na 12 i 26 lipca. Pierwszy zaplanowano na trasie Sieradz - Warta, a drugi na za Strońska do Sieradza Sieradz. Na chętnych czeka dziesięć dwuosobowych kajaków.

 

Co najważniejsze, spływ jest całkowicie bezpłatny. O udziale decyduje kolejność zgłoszeń. Te, do wtorku (7 lipca) do godz. 15, należy przesyłać na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . W tytule maila prosimy wpisać "Spływ kajakowy". W treści prosimy zaś o podanie imienia i nazwiska wraz z numerem telefonu. Osoby niepełnoletnie mogą wziąć udział w spływie tylko i wyłącznie pod opieką osoby dorosłej i po okazaniu pisemnej zgody wraz z deklaracją o wzięciu odpowiedzialności za niepełnoletniego uczestnika w czasie spływu.
W przypadku niesprzyjających warunków pogodowych spływ może być przełożony na inny termin. Informujemy, że do każdego zgłoszenia należy dostarczyć klauzulę informacyjną (do pobrania na dole strony) oraz zapoznać się z regulaminem spływu (także dostępny do pobrania).
Trasa – pierwszy termin: Sieradz - Warta, drugi termin: Strońsko - Sieradz (w przypadku upału lub innych czynników pogodowych istnieje możliwość skrócenia lub zmiany trasy!)
Zbiórka – MOSiR Sieradz (ul. Sportowa 1), 9:45, wyjazd busem o 10:00
Powrót – w zależności od długości trasy (3-4 godziny), Przystań kajakowa, ul. Portowa.

Michał Sitarek
Referat Promocji UM w Sieradzu

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

ZalogujReklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyKwarantanna i seks

Po kilkunastu dniach kwarantanny żona pyta męża:
- Zdzisiu, skarbie, nie masz ochoty na seks?
- Mam, mam i to jaką... Ale przecież nie można jeszcze wychodzić z domu...

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u