Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Pierwszy koncert plenerowy w Wieluniu po ogłoszeniu pandemii

Pierwszy koncert plenerowy w Wieluniu po ogłoszeniu pandemii

4lipcakoncwertwielun#Bolewski | Tubis – duet jakiego jeszcze nie słyszeliście! Radosław Bolewski – perkusja, wokal; Maciej Tubis – fortepian, syntezator basowy. Oj, szykuje się nareszcie dawka dobrej muzyki z udziałem publiczności w Wieluniu!

 

Wieluński Dom Kultury zaprasza na ten koncert! I nie będzie to transmisja on-line, a występ na żywo! Pierwszy po prawie czterech miesiącach, po ogłoszeniu pandemii! Odbędzie się w sobotę, 4 lipca o godz. 21 na placu Legionów w Wieluniu. Wejściówki na koncert - bo liczba uczestników będzie ograniczona - są już do odebrania w sekretariacie WDK ( ul. Karkowskie Przedmieście 5). Wszyscy przybyli na koncert będą musieli zachować tzw. odstęp społeczny (co najmniej 2 metry), a przed wejściem na plac przed sceną zdezynfekować dłonie. Dobrze, aby mieli też maseczki, zasłaniające nos i usta, jeśli czasem zbliżą się do innego uczestnika koncertu.

A teraz parę słów o wykonawcach: "Nasza muzyka to niespotykane połączenie piosenki i improwizacji, polskie teksty, niezwykła synergia, która zaskakuje i przyciąga uwagę podczas występów na żywo – o czym przekonała się już publiczność w blisko 50 miastach, które odwiedziliśmy w ramach trasy koncertowej promującej nasz album „Lunatyk” (premiera: 9 marca 2018 roku).Zaskakujący pierwiastek improwizacji, sprawia, że nasza muzyka określana jest jako wysmakowany balans między jazzem a muzyką pop w odważnej improwizowanej odsłonie. To właśnie koncerty i spotkania z publicznością dają nam najwięcej satysfakcji, a słuchacze mówią, że na scenie tworzymy tyle dźwięków ile musiałby zagrać kwartet. Duet otrzymał nagrodę w kategorii zespół roku 2018 w plebiscycie Plastry Kultury, a klip do utworu „Rozproszenie” znalazł się w finałowej piątce ubiegłorocznej edycji konkursu Video Music Awards w kategorii debiut."

KaMi S

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

ZalogujReklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyKwarantanna i seks

Po kilkunastu dniach kwarantanny żona pyta męża:
- Zdzisiu, skarbie, nie masz ochoty na seks?
- Mam, mam i to jaką... Ale przecież nie można jeszcze wychodzić z domu...

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u