Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Zduńskowolskie baseny otwarte od 4 lipca. Liczba kąpiących ograniczona do 500 osób

Zduńskowolskie baseny otwarte od 4 lipca. Liczba kąpiących ograniczona do 500 osób

basenyDo otwarcia sezonowych basenów odkrytych na terenie przy ul. Tadeusza Kobusiewicza szykuje się Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Zduńskiej Woli. Otwarcie kąpieliska zaplanowano w najbliższą sobotę 4️ lipca.

 

Na początek uruchomiona zostanie tylko średnia niecka ze zjeżdżalnią oraz wodny plac zabaw dla dzieci. Duży basen nie będzie czynny. Ma zostać otwarty w późniejszym terminie. Kiedy dokładnie? Jeszcze nie wiadomo. Zwłoka wynika z braku dostatecznie dobrze wykonanych napraw gwarancyjnych.Baseny będą czynne w godz.10 – 20. Kasa biletowa będzie czynna do godz. 19.30.
Obiekty będą codziennie kontrolowane oraz będą podlegały stałemu nadzorowi epidemiologicznemu.Klienci będą musieli stosować się do zasad bezpieczeństwa:
- dezynfekować ręce przed wejściem
- utrzymania dystansu społecznego,
- nie korzystać z obiektów w razie infekcji lub jej podejrzenia.
Maksymalna liczba użytkowników nie może przekraczać jednocześnie połowy dopuszczalnej liczby użytkowników. Mowa zatem na razie jest o 500 osobach! To zaledwie część tych, które w czasie ubiegłorocznych upałów odwiedzały ośrodek. W rekordowym dniu było ich blisko 3 tysiące. Baseny będą wyposażone w płyny do dezynfekcji, a pomieszczenia sanitarne i urządzenia rekreacyjne będą regularnie dezynfekowane. Nad bezpieczeństwem kąpiących będą czuwać ratownicy WOPR Zduńska Wola.
Mimo ograniczeń w dostępie do basenów nie zmieniły się ceny biletów. Są takie same jak w ubiegłym roku. Od poniedziałku do piątku w godzinach 10-16 bilet jednorazowy normalny kosztować będzie 12 zł. ulgowy 6 zł. Po godzinie 16 do zamknięcia odpowiednio 6 zł i 3 zł. W weekendy oraz w święta w godzinach 10-16 będzie to opłata 15 zł za normalny i 7 zł za ulgowy. Bilet ulgowy przysługuje osobom niepełnosprawnym, dzieciom, młodzieży szkolnej oraz studentom do 26-go roku życia po okazaniu ważnej legitymacji szkolnej lub studenckiej oraz emerytom i rencistom po okazaniu legitymacji emeryta-rencisty. Dla posiadaczy Miejskiej Karty Rodziny oraz Zduńskowolskiej Karty Seniora przysługuje rabat 50 procent od wszystkich cen biletów wstępu.

KaMi S

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

ZalogujReklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyKwarantanna i seks

Po kilkunastu dniach kwarantanny żona pyta męża:
- Zdzisiu, skarbie, nie masz ochoty na seks?
- Mam, mam i to jaką... Ale przecież nie można jeszcze wychodzić z domu...

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u