Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Odkryty basen w Wieluniu w te wakacje nie będzie czynny

Odkryty basen w Wieluniu w te wakacje nie będzie czynny

basen-odkrytyMieszkańcy Wielunia są w szoku! Wręcz są wściekli! Okazuje się, że odkryty basen na terenie kąpieliska przy ul. Broniewskiego nie będzie czynny w te wakacje. Ze względu na epidemię koronawirusa. Zachodzą w głowę, skąd taka decyzja wieluńskiego WOSiR-u i burmistrza, skoro działają już podobne kąpieliska w Sieradzu, czy w Warcie, a w sobotę ma się otworzyć zduńskowolski Relaks.

 

W zamian WOSiR przygotował wakacyjne wejściówki na krytą pływalnię. Mają obowiązywać promocyjne ceny dla dzieci i młodzieży, spędzających wakacje w mieście. To zdaniem wielu mieszkańców, czego wyraz dali w mediach społecznościowych - żart. I podejrzewają, że obiekt wymagał remontu, a ośrodek czasu pandemii nie wykorzystał - jak inne w regionie - aby go przed wakacjami przeprowadzić! Kryta pływalnia przy ul. POW została jednak odnowiona. I ta jest otwarta, jak wszystkie w kraju w reżimie sanitarnym od 13 czerwca. W tym samym czasie może z niej korzystać 24 pływaków ( http://www.wosir.org/)! Ni jak się to ma do setek, a nawet tysiąca i więcej osób, które w upalne dni przybywały na basen odkryty! Do tego 3 lipca pływalnia kryta będzie zamknięta, ze względu na przerwę technologiczną w EC Wieluń!
Od tego miesiąca wprowadzono niższe ceny wejściówek na krytą pływalnię dla dzieci i młodzieży ze szkół podstawowych z terenu gminy Wieluń. W godzinach dopołudniowych cena biletu będzie przez całe wakacje obniżona z 9 do 4 złotych. Tylko, czy to zadowoli mieszkańców spragnionych kąpieli w promieniach słonecznych. Internauci zgodnie twierdzą, że NIE! Niektórzy wręcz prognozują, że dzieciaki i starsza młodzież będą korzystać z kąpielisk niestrzeżonych "pod chmurką" w okolicy. A to może skutkować tragediami nad wodą!

KaMi S

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

ZalogujReklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyKwarantanna i seks

Po kilkunastu dniach kwarantanny żona pyta męża:
- Zdzisiu, skarbie, nie masz ochoty na seks?
- Mam, mam i to jaką... Ale przecież nie można jeszcze wychodzić z domu...

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u