Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Sylwester pod gwiazdami w regionie to już tradycja

Sylwester pod gwiazdami w regionie to już tradycja

sylwester20121Kogo nie stać na zabawę sylwestrową w restauracji, czy w innym lokalu, może się wybrać na powitanie 2013 roku pod przysłowiową ,,chmurką''. Za damo! Wystarczy bowiem dobry humor i chęć spędzenia tych niepowtarzalnych chwil, jedynych w roku, z innymi mieszkańcami sieradzkiego.

 

Organizatorzy zabaw pod gołym niebem liczą w tym roku na sporą frekwencję. I nie ma się co dziwić! Trzeba bowiem przyznać, że tegoroczne ceny zabaw w lokalach z kryzysem nie mają nic wspólnego; są drakońskie! Rzadko to wydatek poniżej 300 zł od pary! A częściej powyżej 400 zł! A pod chmurką będzie za darmo. No i pogoda ma być znakomita jak na tę porę roku! Sieradzanie Nowy Rok 2013 powitać będą mogli na Placu Wojewódzkim, gdzie impreza rozpocznie się o godz. 22. I ma potrwać do godz. 1 w nocy. Będzie pokaz sztucznych ogni i wyśmienita zabawa. Na podobne atrakcje mogą liczyć też zduńskowolanie. Na terenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Tam jednak zbiórkę zapanowano na godz. 23. Zarówno w Sieradzu, jak i w Zduńskiej Woli Nowy 2013 Rok wraz z mieszkańcami powitają włodarze tych miast. Noworoczne życzenia usłyszą też mieszkańcy od pani burmistrz w Złoczewie. Zabawa rozpocznie się o godz. 23 w złoczewskim amfiteatrze i trwać ma do czasu, aż z placu odejdą ostatni bawiący się sylwestrowicze. Także w Złoczewie o północy niebo rozbłyśnie, bo i tam będzie pokaz sztucznych ogni.
Skromniej przygotowano noc sylwestrową w powiecie wieluńskim. W samym Wieluniu też. Tam na mieszkańców czekać będą atrakcje dopiero tuż przed północą. Na placu Legionów. Na pewno jednak będą fajerwerki. Niestety, w tym roku ze względu na oszczędności sylwestrowej zabawy pod gwiazdami nie będzie w Wieruszowie, Działoszynie, Praszce i Konopnicy. W Pajęcznie mieszkańcy już się z tym pogodzili, bo także ubiegłym roku zrezygnowali z tradycji witania Nowego Roku przed ratuszem.

ED

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipy,,Wisienki sobie jem...''

Koń w pełnym galopie ucieka przed stadem wygłodniałych wilków! Co chwilę obraca się za siebie i widzi że wilki są coraz bliżej.
W pewnym momencie zdaje sobie sprawę, że nie zdoła im uciec i że jedynym ratunkiem będzie ucieczka na drzewo.
W ostatniej chwili udaje mu się tam wdrapać. Zdyszany siedzi na gałęzi, a tu - ku jego zdziwieniu - obok siedzi krowa.
Zaskoczony pyta:
-Co ty tutaj robisz?
-Wisienki sobie jem!
-Jak to? Przecież to jest grusza?
- A w słoiczku sobie przyniosłam...

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u